yükleniyor...

Galaxy Note 8 Çift Kamera İddiası Güçleniyor!

Samsung Galaxy Note serisinin yeni üyesi ile bomba gibi dönmeye hazırlanıyor. Ortaya atılan yeni iddia çift kamera olma özelliği.

Samsung Galaxy Note serisinin yeni üyesi ile bomba gibi dönmeye hazırlanıyor. Ortaya atılan yeni iddia çift kamera olma özelliği.

Geçtiğimiz yıl çıkarılan Samsung Galaxy Note 7 modeli ile büyük bir hüsrana uğrayan Samsung, Note serisi telefonların yapımının durdurulacağı konusunda iddialara yer vermişti. Ancak Note 8 modeli ile çalışmalara başlayarak üstündeki kara lekeyi atmak istemesi bu iddiaların asılsız olduğunu belli etti.

Galaxy Note 7 modelinde yaşanan batarya sorunundan sonra hatalarını telafi etmek amacıyla çıtanın yükseleceği düşünülüyordu. iPhone 7 Plus modelinin de çift kameraya sahip olmasının ardından gözler tamamen Samsung’un yeni hamlesine çevrildi.

Galaxy S8 modelinde de tek kamera kullanılmasının ardından Galaxy Note 8 modelinden medet umulmaya başlandı. Galaxy Note 8 hakkında çift kameraya sahip olacağı hakkında sızıntı bilgileri yayılmaya başladı ancak kesin olarak kanıtlanmadı.

Son gelen bilgilere göre ise Galaxy Note 8 cihazının çift kamerayla geleceğini doğrular nitelikte. Ancak bu kameranın ne tür özellikleri sunacağı ve rakip firmaların sahip olduğu çift kameralı telefonlarına göre ne gibi farklılıkları bulunacağı yönünde kesin bir bilgi bulunmamakta.

Geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan çift kameralı Galaxy C 10 modeli iddilarının ardından gelen raporda Samsung’un yavaş yavaş çift kameralı telefonlara geçiş yapacağını gösteriyor. Samsung Galaxy Note 8’in önümüzdeki aylarda resmen tanıtılmasının ardından çift kameranın olup olmayacağı kesin olarak netlik kazanacak.

Galaxy Note 8 Çift Kamera İddiası Güçleniyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy Note 8 Çift Kamera İddiası Güçleniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla