yükleniyor...

Galaxy Note 7 FE Satışa Sunuluyor!

Samsung’un geçtiğimiz sene olaylı bir başlangıç yapan amiral gemisi Galaxy Note 7 modeli Temmuz ayında yeniden satışa sunuluyor. Samsung Galaxy Note 7 FE bomba gibi bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Samsung’un geçtiğimiz sene olaylı bir başlangıç yapan amiral gemisi Galaxy Note 7 modeli Temmuz ayında yeniden satışa sunuluyor. Samsung Galaxy Note 7 FE bomba gibi bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Hepimizin bildiği gibi Galaxy Note 7 modelleri satışa sunulmasından çok kısa bir süre sonra bataryalarda bulunan sorundan dolayı bir bir paylamaya ve çevresine zarar vermeye başlamıştı. Bu durumun önüne geçmek için Samsung yetkilileri piyasada bulunan tüm Note 7 cihazlarını toplatma kararı aldı. Bu durum üzerinde oldukça kafa yoran firma nihayet soruna bir çözüm üretti ve Galaxy Note 7 modelini yeniden hayata döndürme kararı aldı.

Yeni ismiyle Galaxy Note 7 FE olarak anılacak olan amiral gemisinin satışa sunulacağı biliniyordu ancak kaç adet üretileceği konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktaydı. Ortaya atılan bilgilere göre Galaxy Note 7 FE modeli 7 Temmuz’dan itibaren yeniden satışa sunulacak ve 300 bin adet üretileceği söylenmişti ancak bu sayı Samsung tarafından açıklanan bilgilere göre 450 bin adet olacak. Samsung’un açıkladağı üretim miktarının yüksek olmasının sebebi cihaza duyulan aşırı ilgi olma ihtimali yüksek.

Satış tarihi olarak da 30 Temmuz 2017’yi göstermekteler. Yani Galaxy Note 8 modelinin tanıtılmasına kısa bir süre kala Galaxy Note 7 FE modelleri raflardaki yerlerini alacak.

Galaxy Note 7 FE Satışa Sunuluyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy Note 7 FE Satışa Sunuluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle American Horror Story Izle Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz too many requests ne demek mastika rakı fiyatı gl hf ne demek 2006 kaç yaşında 1997 doğumlu kaç yaşında olur