yükleniyor...

Galaxy Note 7 Bu Kez Avustralya'da Patladı!

Piyasaya çıkmasıyla birlikte büyük sükse yaratan, ardından büyük sorunlarla karşılaşan Galaxy Note 7’den bir kötü haber daha geldi. Çıkardığı sorunlar nedeniyle ilk olarak üretimi sonra da satışları durdurulan ve hemen ardından cihazı satın alan kullanıcılara cihazlarını iade etme ya da değiştirme hakkı tanıyan Samsung’un başı Note 7 ile dertte. Zira cihaz bu kez Avustralya’da bir kullanıcıyı mağdur duruma düşürdü.

galaxy-note-7

Samsung’un arıza ve yangın riski nedeniyle Note 7 kullanıcılarına uyarıda bulunmasının hemen ardından bu kez bir haberde Avustralya’dan geldi. Bir Galaxy Note 7 kullanıcısının yaşadığı mağduriyeti resmederek paylaşması sorunun bir kez daha görüldüğünü gösteriyor.

galaxy-note-7

Tham Hua isimli Galaxy Note 7 kullanıcısının paylaştığı görsellerde cihazının kullanılamaz hale geldiği görülüyor. Cihazı yatağının kenarında şarja takan kullanıcı cihazının ilerleyen zamanda alev aldığını gördüğünü ve elinde küçük bir yaralanma olduğunu söyledi. Olayın ardından sorununu Avustralya Samsung yetkilileriyle paylaşan Tham, konu hakkında yardım talebinde bulundu.

Bataryalarda oluşan sorunun önlendiği söylenen ve ardından Çin’de satışlarına yeniden başlanan Note 7 hakkında ilerleyen zamanda nasıl bir yol izlenecek bekleyip göreceğiz.

Utku Can Barut – Technosfer

Galaxy Note 7 Bu Kez Avustralya'da Patladı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy Note 7 Bu Kez Avustralya'da Patladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla