SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1539
570 0

Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor

Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Samsung’un önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği yeni amiral gemisi için Galaxy Note 7 Android 7.0 güncellemesi ne zaman yapılacağı belirlendi.

Ülkemizde Ağustos ayı içerisinde satışa sunulacak olan Galaxy Note 7 modeli kutusundan Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile çıkacak. Ürünün çıkış tarihinden önce Android Nougat sürümü ile çıkacağı söylentileri çıksa da doğruluğa kavuşmadı. Ancak yeni nesil TouchWiz kullanan Galaxy Note 7 modeli Android güncellemesini almak çok fazla beklemeyecek.

Samsung Mobile firmasının en yetkili kişilerinden olan Koh Dong-jin yapılacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesinin iki üç ay içerisinde gerçekleşeceğini belirtti. Bu açıklama dahilinde ekim ya da en geç kasım ayı içerisinde Galaxy Note 7 Android Nougat sürümüne kavuşmuş olacak.

Galaxy Note 7 Andorid 7.0’a Ne Zaman Kavuşacak?

Yeni Android sürümünün önümüzdeki iki üç aylık zaman içersinde beta sürümünü sağlıklı bir biçimde test etmeyi amaçlayan Samsung, yeni amiral gemisinde hedefini kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik kuruyor.

Galaxy Note 7’den sonra Galaxy S7 modelinin Android 7.0 güncellemesini alması planlanıyor.

Andorid 7.0 sürümüyle ilk olarak çıkış yapacak telefon ise LG’nin ürettiği 6 Eylül tarihinde tanıtılacak olan LG V20 modeli olması bekleniyor.

Berkay Eke / Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.