Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor

Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor

Samsung’un önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği yeni amiral gemisi için Galaxy Note 7 Android 7.0 güncellemesi ne zaman yapılacağı belirlendi.

Ülkemizde Ağustos ayı içerisinde satışa sunulacak olan Galaxy Note 7 modeli kutusundan Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile çıkacak. Ürünün çıkış tarihinden önce Android Nougat sürümü ile çıkacağı söylentileri çıksa da doğruluğa kavuşmadı. Ancak yeni nesil TouchWiz kullanan Galaxy Note 7 modeli Android güncellemesini almak çok fazla beklemeyecek.

Samsung Mobile firmasının en yetkili kişilerinden olan Koh Dong-jin yapılacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesinin iki üç ay içerisinde gerçekleşeceğini belirtti. Bu açıklama dahilinde ekim ya da en geç kasım ayı içerisinde Galaxy Note 7 Android Nougat sürümüne kavuşmuş olacak.

Galaxy Note 7 Andorid 7.0’a Ne Zaman Kavuşacak?

Yeni Android sürümünün önümüzdeki iki üç aylık zaman içersinde beta sürümünü sağlıklı bir biçimde test etmeyi amaçlayan Samsung, yeni amiral gemisinde hedefini kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik kuruyor.

Galaxy Note 7’den sonra Galaxy S7 modelinin Android 7.0 güncellemesini alması planlanıyor.

Andorid 7.0 sürümüyle ilk olarak çıkış yapacak telefon ise LG’nin ürettiği 6 Eylül tarihinde tanıtılacak olan LG V20 modeli olması bekleniyor.

Berkay Eke / Technosfer

"Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları