yükleniyor...

Galaxy C7 Özellikleri Sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un C serisi adı altında yeni orta segment cihazların piyasaya sürüleceğini aktarmıştık. Galaxy C5’in ardından bu kez C5’in abisi olarak söyleyebileceğimiz Galaxy C7 AnTuTu testinde görüntülendi.

samsung-galaxy-c7-sm-c7000-antutu

Snapdragon 617 işlemcili Galaxy C5’in sızdırılmasının ardından bu kez bir diğer C serisi telefon olan Galaxy C7 sızdırıldı. SM-C7000 model numarasıyla ortaya çıkan C7’de , Snapdragon 625 işlemcisine yer verilmiş. 8 çekirdekli Cortex-A53 tabanlı bu işlemciye 4 GB RAM eşlik ediyor.

Samsung’tan alışık olduğumuz Super AMOLED ekran 5.5 inç büyüklüğünde ve Full HD. Grafik birimi olarak ise Adreno 506 kullanılan cihazda , 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor ve microSD kart desteği de kullanıcılara sunulmuş.

Tüm bu özelliklerinin yanında kamerada da ödün vermeyen Samsung , önde 8 , arkada ise 16 MP’lik kameralara yer vermiş. Android 6.0.1 ile piyasaya çıkacak olan cihazın yakın bir tarihte tam anlamıyla resmiyet kazanması bekleniyor.

Galaxy C7 Özellikleri Sızdırıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy C7 Özellikleri Sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla