Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Galatasaray’da Şaşırtan Bir Ayrılık! Şimdi de Yunus Akgün ve Morutan sürprizi…

Galatasaray taraftarlarını şaşırtan bir ayrılık daha yaşanıyor. Son dönemde genç yeteneklerin takıma katılmasıyla adından sıkça söz ettiren Galatasaray’da beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor. Yunus Akgün ve Morutan isimleri ile gündeme gelen transferler, taraftarları ters köşeye yatırıyor.

Yunus Akgün, genç yaşına rağmen Galatasaray forması altında gösterdiği performansla taraftarların gönlünde taht kurmuştu. Ancak, takımın yeni planlamasında yer almadığı belirtildi ve Yunus Akgün’e kulüp dışında bir gelecek aramak için izin verildi. Genç oyuncunun ayrılığı Galatasaray camiasını şaşırtırken, geleceği hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.

Bir diğer sürpriz de Morutan transferiyle yaşanıyor. Uzun süredir Galatasaray ile adı anılan bu genç yetenek, beklenen transfer haberinin ardından kulüp tarafından ayrılma kararı alındığı açıklandı. Taraftarlar Morutan için heyecanla beklerken, böyle bir ayrılık kararı alınması beklenmiyordu. Morutan’ın neden ayrıldığına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Galatasaray’da yaşanan bu beklenmedik ayrılıklar, taraftarları ve futbol camiasını şaşırttı. Yunus Akgün ve Morutan gibi genç yeteneklere sahip olan bir takımda böyle ayrılıkların yaşanması, kulüp içinde belirsizliklerin olduğunu gösteriyor. Galatasaray yönetiminin bu ayrılıkların arkasındaki gerçek nedenleri açıklaması beklenirken, taraftarlar da yeni transferler ile takımın nasıl şekilleneceğini merakla bekliyor.

Galatasaray’da Şaşırtan Bir Ayrılık! Şimdi de Yunus Akgün ve Morutan sürprizi… Galatasaray taraftarlarını şaşırtan bir ayrılık daha yaşanıyor. Son dönemde genç yeteneklerin takıma katılmasıyla adından sıkça söz ettiren Galatasaray’da beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor. Yunus Akgün ve Morutan isimleri ile gündeme gelen transferler, taraftarları ters köşeye yatırıyor. Yunus Akgün, genç yaşına rağmen Galatasaray forması altında gösterdiği performansla taraftarların gönlünde taht kurmuştu. Ancak, takımın yeni planlamasında yer almadığı belirtildi ve Yunus Akgün’e kulüp dışında bir gelecek aramak için izin verildi. Genç oyuncunun ayrılığı Galatasaray camiasını şaşırtırken, geleceği hakkında henüz net bir bilgi verilmedi. Bir diğer sürpriz de Morutan transferiyle yaşanıyor. Uzun süredir Galatasaray ile adı anılan bu genç yetenek, beklenen transfer haberinin ardından kulüp tarafından ayrılma kararı alındığı açıklandı. Taraftarlar Morutan için heyecanla beklerken, böyle bir ayrılık kararı alınması beklenmiyordu. Morutan’ın neden ayrıldığına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Galatasaray’da yaşanan bu beklenmedik ayrılıklar, taraftarları ve futbol camiasını şaşırttı. Yunus Akgün ve Morutan gibi genç yeteneklere sahip olan bir takımda böyle ayrılıkların yaşanması, kulüp içinde belirsizliklerin olduğunu gösteriyor. Galatasaray yönetiminin bu ayrılıkların arkasındaki gerçek nedenleri açıklaması beklenirken, taraftarlar da yeni transferler ile takımın nasıl şekilleneceğini merakla bekliyor.

ABONE OL
08 Ağustos 2023, 22:04:11

Galatasaray transfer çalışmalarında sürpriz bir ayrılık ihtimali ortaya çıktı. Galatasaray, Brezilyalı Tete’nin transferini tamamlamak üzereyken Tottenham’dan Japhet Tanganga’nın gündeme geldiği bilgisi ortaya çıktı. Yunus Akgün ve Olimpiu Morutan’a gelen tekliflerin yanı sıra başarılı teknik adam Rafael Benitez’in Galatasaray’ın deneyimli oyuncusunu kadrosunda görmek istediği belirtildi. Detaylar için linke tıklayabilirsiniz: Galatasaray transfer haberleri.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.sabah.com.tr/galeri/spor/son-dakika-galatasaray-transfer-haberleri-galatasarayda-kimsenin-beklemedigi-ayrilik-yunus-akgun-morutan-derken-ters-kose
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments