Film/Diziİnternet

Gain Nedir? Exxen’in rakibi çıktı

Gain Nedir? Gain hakkında merak ettiklerinizi ve içerisinde olacak programların bir kısmı belli oldu. İşte tüm detaylar…

Gain, Youtube gibi çalışacak bir platform gibi gözüküyor. Kısa videoların bulunduğu yeni nesil içerik platformu olacak olan Gain, Youtube gibi kişiye özel yayın akışı da sunacak.

Yerli dizi, film ve yarışma izleme platformu olan Exxen2 yeni bir yerli yapım rakip oluyor. Gözde Akpınar’ın desteklemiş olduğu bu platform diğer platformlar gibi farklı içerikler sunacak. GAİN daha çok bir ila yirmi dakika arasında değişen içerikler bulunacak. Bu platform kullanıcıların uygulama içerisinde ayırdığı vakti hesaplayarak kullanıcılara en uygun olacak içeriği sunmayı hedefliyor. Bu platformda dizi, spor, eğlence belgeseller gibi birçok kategori yer alacak. Şu ana dek fiyatlandırma üzerine bir açıklama yapılmayan bu platformda diğerlerinde olduğu gibi aylık ve yıllık üyeliklerin bulunacağı söyleniyor. İstenilecek fiyatın ise platformu kullanacak olan kişiye göre değişiklik göstereceği ekleniyor. 31 Aralık’ta çıkacak olan bu platform için halen net bir fiyat bilgisi yok anlaşılan yayına sokulduğunda öğreneceğiz.

Bu platform üzerinde gösterime sunulacak olan bazı içerikler şu şekilde:

  • Şarkı Hikayeleri
  • Metot
  • Teker Teker Sor Vedat Milor
  • GAİN Sahne
  • İlber Ortaylı ile Şeylerin Tarihi
  • İlber Ortaylı ile kışkırtıcı Sorular
  • Elektromonolog

Bu haberimizde Exxen’e rakip olabilecek GAİN platformu hakkında bazı bilgiler paylaştık. Bu ve bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okuyabilirsiniz.

Gain Nedir? Exxen’in rakibi çıktı

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu