yükleniyor...

Front Coin Yorum ve Proje İncelemesi, Geleceği 2023

Merhabalar, Metaverse evrene ve oyunlara biraz ara verip bir finans projesi olan Front Coin incelemesi yapayım dedim. Arada sektör değiştirmek oldukça faydalı oluyor. Geçmiş zamanlarda incelemesini yaptığım finansal coinleri alta ekleyeyim ve lütfen önce onları okuyun. Daha sonra buradan devam edin ki, karşılaştırma fırsatınız olsun.

  • Zam Coin inceleme yazıma buradan
  • FLM Coin inceleme yazıma buradan
  • Chess Coin inceleme yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Front Coin Ne İşe Yarar ?

Front Coin veya Frontier olarak da bilinen bu ekosistemde finansal çeşitlilikleri tek ekrandan takip etmenizi amaçlıyorlar. Diyelim ki farklı blokzincir ağlarında DEFI yatırımlarınız var. Hepsinin arayüzü ve çalışma tekniği farklı. Burada devreye Front Coin giriyor ve farklı ağ ve ekosistemdeki yatırımlarınızı tek yerden görebiliyorsunuz. Portföy takip sistemi tokeni desek son derece uygun olacak.

Neden Frontier Ekosistemini Kullanalım ?

İlk söyleyeceğim şey merkeziyetsiz olması. Bu çok rutin bir cümle gibi görünse de, tam anlamıyla özgürlük demek. Diğer dikkatimi çeken bir nokta ise Front Coin ile USD (USDF1) basabiliyorsunuz. Etherium, BSC, Bandzincir ağı, Harmony ve KAVA blokzincileri ile uyumlu çalışabiliyor. Sırada PolkaDOT ve Serum ağlarına uyum sağlanması hedefleniyor. Sadece bu ağlar bile oldukça avantajlı. Kısaca bu ağlar ile entegre bir şekilde çalışan bir cüzdan gibi düşünebiliriz. Veyahut bir arayüz gibi.Hatta Frontier dünyada en çok kullanılan MetaMask, TrustWallet veya CoinbaseWallet cüzdanlarına da bağlanabiliyor. Farklı zincir ağlarındaki riskli ve değişik enstrümanları kolayca takip edebiliyoruz. Diğer bir güzellik ise, bu kadar detaylı takip edebildiğim zincirağ yatırımlarımı son derece güvenli bir şekilde izliyorum. Kendi cüzdanıma veya başka yere transfer et seçeneği yok çünkü. Sadece izle ve gör var diyeyim. Yeni versiyonunda SWAP özelliği de gelmiş. Daha detaylı inceleme yapmak isterseniz resmi sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Son Söz

Toplam arzı 100 milyon olan ve 69 milyonu dolaşımda olan bir projenin,şu andaki piyasa değeri sadece 77 milyon olarak görünüyor. Bu bana çok cazip geldi. Çok fazla zincirağ ile uyumlu çalışıyor. AppStore ve Google Play’de aktif çalışan uygulamaları var. Piyasa değeri düşük ve benzer rakip projesi çok az. Listeleme sonrası ciddi bir atak yapmamış ve arzı düşük. Ekip çalışkan ve iş ortakları oldukça bilinir firmalar. Bu sebeple geleceği olan coin kategorisine alıyorum. Sepette az veya biraz daha fazla, ne olursa olsun olması gerektiğini düşünüyorum. DEFI finansal sektörü büyüdükçe bu tip projelerin iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Herkese bol kazançlar, vesselam:)

Front Coin Yorum ve Proje İncelemesi, Geleceği 2023 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Front Coin Yorum ve Proje İncelemesi, Geleceği 2023 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla