yükleniyor...

Ford'un yeni Mustang GT aracı daha sessiz

Ford’un yeni otomobili Mustang GT, komşulardan gelecek şikayetler yüzünden aracın sesini 10 Desibel daha da azaltıyor.

Ford, yeni Mustang GT aracında bulunan v8 motorunun daha az ses çıkarması içi yeni inovasyonlar deniyor. Ford’un yeni geliştirdiği Aktif Valf Performans Egzos teknolojisi ile birlikte artık Mustang GT, 10 desibel daha az ses çıkaracak.

Polis şikayetlerinin daha da azalacağından bahseden Ford yetkilileri “iyi bir komşu” sloganı ile yeni teknolojisinin faydalarından bahsediyor.

Ranker sitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, insanları en rahatsız eden olayların başında araç motor sesleri geliyormuş. Ford ise bu rahatsız edici sesi daha da kısarak kulakları koruma altına alıyor.

Ford'un yeni Mustang GT aracı daha sessiz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ford'un yeni Mustang GT aracı daha sessiz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla