yükleniyor...

Ford , Araçlarda İçme Suyu Sistemi Geliştirdi !

Ford, araçlarda yeni bir teknoloji geliştirdi ve aklımızda hiç olmayan bir yenilik getiriyor . Detaylar haberimizde..

Ford Mühendisleri, yeni geliştirdikleri bir sistem ile klima yardımıyla havayı içilebilir suya dönüştürdüler .

IMG_1651

İnsanlığın temel ihtiyaçlarından biri olan içme suyu , Ford tarafından yeni bir teknoloji geliştirilerek araç kullanıcılarına içme suyu sağlıyor. Ekibin başındaki kişi olan Doug Martin , sistemin henüz beta yani prototip aşamasında olduğunu fakat başarılı bir sonuç aldıklarını söyledi.

Martin’in tasarladığı On-the-Go H2O ismindeki sistem ise yalnızca klimadan faydalanarak 1.9 litre su üretebiliyor. Klima açık olduğu müddetçe su üretmeye devam eden sistem, suyu mini bir tank içerisinde tutuyor. Özellikle uzun soluklu yolculuk yapan kişiler için On-the-Go H2O’nun mükemmel bir sistem olduğunu söyleyebiliriz.

https://youtu.be/mxmjdx_Rg_c

Ford , Araçlarda İçme Suyu Sistemi Geliştirdi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ford , Araçlarda İçme Suyu Sistemi Geliştirdi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Horse At Yarışı Tahminleri Batman Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir subdomain mi klasör mü marla makaron filtre fiyatları 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 2006 kaç yaşında