yükleniyor...

Football Manager Nedir? Football Manager Sistem Gereksinimleri

Football Manager, dünya çapında oyun tutkunlarını kasıp kavuran, dünyadaki en gelişmiş futbol menajerlik oyunudur. Oyunun meraklıları ve oyunu başkalarından duyanlar tarafından Football Manager Nedir? sorusu sıkça aratılan bir soru oldu. Peki Football Manager nasıl oynanır? Oynarken nelere dikkat etmeliyiz? Football Manager hakkında detaylı bilgi yazımızda..

Football Manager Nedir?

Football Manager, Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA Games tarafından yayınlanmış olan, karşımıza Championship Manager ve Football Manager isimleriyle çıkan bir menajerlik oyunudur. Sevilen oyunda kadroyu düzenlemek, takımın teknik ekibini düzenlemek, oyuncuların sahaya çıkacağı taktiği düzenlemek gibi işlemlerin tamamı bize ait. Football Manager ismiyle 2004’den beri karşımızda olan oyun, öncesinde Championship Manager ismiyle karşımızdaydı.Oyunun her sene yeni versiyonu tanıtılmakta olup şu anda güncel versiyonu Football Manager 2020 oyunudur. Football Manager 2021’in ise 2020 yılının Kasım ayının 3. haftası çıkmasını bekliyoruz.

Football Manager 2021 Gereksinimleri Neler?

Sevilen oyunu geçmişte oynamak için çok iyi bir sisteme ihtiyacımız olmasa da, özellikle son 3 yılda çıkan yeni versiyonları, oyunun yeni oyun motoruyla çalışması ve ek özelliklerinin olması sebebiyle hatrı sayılır derecede iyi bir sisteme sahip olmasını istiyordu. Sevilen oyunun sistem gereksinimleri de buna bağlı olarak değişti. İşte Football Manager 2020 oyununun sistem gereksinimleri.Minimum Sistem Gereksinimleri64-bit işlemci ve işletim sistemi İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 İşlemci: Intel Pentium 4 (64-bit), Intel Core 2 or AMD Athlon 64 – 2.2 GHz + Bellek: 2 GB RAM Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7 GB kullanılabilir alanPeki sizler Footbal Manager oyununu oynuyor musunuz? Bu güzel oyun hakkında düşünceleriniz neler?

Football Manager Nedir? Football Manager Sistem Gereksinimleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Football Manager Nedir? Football Manager Sistem Gereksinimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla