yükleniyor...

Football Manager 2017 Ön Siparişte

Günümüz oyun dünyasında oldukça fazla beklenen oyunlardan biri olan Football Manager 2017 ön siparişte sahiplerini bekliyor. Türk Telekom müşterileri Football Manager için şanslı durumda.

Türk Telekom aboneleri, 90 TL vererek oyuna sahip olabilirler. Football Manager’e internet faturasına ek olarak 12 aylık belli ücretlerle sahip olabilirler. Oyunun yayınlanmasına iki hafta gibi kısa bir süre kala oyunun Beta sürümünü de oynamaya başlayabilirler. Beta sürümünde olacak tek oyunculu kariyere oyunun tam sürümüne başladığınız zaman aynı oyuna devam edebileceksiniz.

Football Manager 2017’yi ön sipariş ile satın alan kişiler aynı zamanda Football Manager Touch 2017’ye de ücretsiz sahip olma ajantajına sahip olacak. “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi” ve “Mücadele” modundan oluşan Touch’ta, transferler ve taktikler yöntemi bağımsız bir oyun olarak da satın alınabilecek.

football manager 2017 ön satış

VOIDU

Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun platformu olarak nitelendiren Voidu FM 2017 oyununu kredi kartıyla satın almak isteyenlere %25 indirimle 75 TL’ye satın alabileceklerini duyurdu.

STEAM

Oyun platformlarının en çok tercih edileni Steam ise oyunu normal piyasa fiyatıyla yani 100 TL’den ön sipariş olarak sundu.

Football Manager 2017  oyununda 2.500’ün üzerinde gerçek futbol kulübü, yönetimi, sözleşmeleri ve transfer edilmesi gibi 500 binin üzerindeki futbolcunun ve kadrolarının kontrolü tamamen oyun sahibine ait olacak. Maç kadroları, ilk 11’ler, taktikler ve saha içi talimatlar da oyuncunun kararlarına bırakılacak. Oyunun en merak edilen  özelliği ise 3D maç motoru sayesinde maçların canlı olarak izlenebilmesi.

Berkay Eke / Technosfer

Football Manager 2017 Ön Siparişte konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Football Manager 2017 Ön Siparişte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla