yükleniyor...

Flux Coin Nedir ? Temel Analiz ve Geleceği 2023

Merhabalar; bugün emekleme aşamasını yavaş yavaş aştığını düşündüğüm WEB 3.0 alanında bir proje incelemeye karar verdim. Konuğum Flux coin. Veri işleme ve birleştirme teknikleri geliştikçe bu duruma uygun projelerde gelişiyor. Hem web 3.0 dan bahsedeyim hem de Flux coin nedir sorusuna cevap vereyim.

WEB 3.0 Nedir ?

Proje incelemeye başlamadan önce WEB 3.0 nedir sorusunu cevaplamaya çalışayım. WEB 1.0 aslında sadece okuma veya izleme yapabildiğim bir iletişim türüydü. Monolog diye tabir edebilirim. İnternetin ilk yıllarında internetten gazete okumak harika bir olaydı. Daha sonrasında WEB 2.0 gündemime geldi. WEB 2.0 ile standart kullanıcılarda internet ortamında paylaşım yapabiliyorlardı. Bir blog açıp veya sosyal medya ile kitlelere hitap edebiliyorum. Bu internete olan ilgiyi artırdı.Zamanla internet ortamı ve sosyal medyada veriler çoğalmaya ve işlenmesi mümkün olmayan noktalara geldi. Burada devreye yapay zeka algoritmaları girdi ve makine öğrenmesi yaparak kullanıcıların verilerini anlamlı hale getirmeye başladılar. İşte buna WEB 3.0’ın bebeklik halleri diyebiliriz. WEB 3.0 ‘da ise yapay zekalar verileri ve bilgileri sizin için topluyor ve size anlamlı bir halde sunuyor. Daha akıllı bir internet dersem tam tarif etmiş olurum. Tabi ki bulut ortamında ve farklı sunucularda derlenen bilgiler bizlere daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Tam anlamıyla anlatmak için projelere ve firmaların yönelimlerini takip etmek faydalı olacaktır.

Flux Coin Nedir ?

Flux Coin bir merkeziyetsiz veri işleme ve kullanıcılara sunma deneyimini yapar. Yani standart bir kullanıcı bir düğüm sahibi olarak (internet sayfalarında nasıl yapılacağı detaylı anlatılıyor) veri toplama ve anlamlandırma yapabilecek. Google tekelinde olan büyük veri deposu artık tüm kullanıcılara ait olacak. Böylece haksızlık önlerek eşitlik sağlanmış olacak. Aynı blokzincir üzerinde ve bulut ortamında hiçbir firmaya ait olmayan bir ekosistem olarak tarif edebiliriz. Bunun sahiplisine örnek vermem gerekirse Amazon Web Services olacaktır. Merkeziyetsiz olanlardan en güçlülerinden birisi de Flux Coin’dir. Bulut sunucular üzerinde dünyanın her yerinden veri toplayıp veya eşyalarınızı haberleştirebilirsiniz (IOT). Kulağa çok hoş geliyor değil mi ? Sadece veri değil program geliştirmeden tutun, siber güvenliğe kadar Flux Ekosisteminde çok fazla alt alan var ve aktif olarak çalışmaktalar. Daha detaylı bilgi isteyenler resmi sayfalarında inceleme yapabilir. Buradan lütfen:)

Flux Coin Geleceği Ne Olur ?

WEB 3.0 teknolojisi geliştikçe bu tip projeler daha da gözde olmaya devam edecektir. Flux ekibi son derece çalışkan ve platform arası partnerlikleri günden güne gelişiyor. Yani tüm ağlar üzerinde FluxOS işletim sistemini kullanarak yazılım geliştirebilirsiniz. Hatta Flux Node sahibi olmak çok kolay ve geliştirmeci iseniz almanızı tavsiye ederim.Temel değerlere bakacak olursam, şu anda piyasa değeri 508 milyon dolar civarında. Bu tip projeler için bana göre oldukça düşük bir market hacmi var. Bu anlamda değerleneceğini düşünüyorum. Dolaşımda 222 milyon adet Flux Coin var ve bu miktar toplam arzın yarısı. Proje geliştikçe ve yaygınlaştıkça çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. En basit bir kıyasla HoloChain ile karşılaştırılıyor, onda da Holoport ile yazılım geliştireceklerini iddaa ediyorlar. Bana göre HOT daha risk düzeyi yüksek ve piyasa algısı daha spekülatif. HOT’un piyasa değeri 1,2 milyar dolar ve maksimum arz sınırı yok. Buradan yola çıkarak ve ekibe güvenerek Flux o piyasa değerlerine rahat ulaşacaktır diye düşünüyorum. Hatta geçecektir diye düşünüyorum.Not: Flux Node sahibi olmak isteyenler buradan detaylı bir şekilde öğrenebilirler.

Son söz:

Ekibe güveniyorum. Yol haritalarına göre diğer ağlar ile anlaşmaları açıklandı bile. Piyasa değeri düşük ve proje kalitesi yüksek. Cüzdanları var. Partnerleri kaliteli. Arzı düşük olan coinlerde prim yapma modasına da uymak istiyorum. Tüm sebeplerden dolayı geleceği olan coinler kategorisine alıyorum ve cüzdana ekliyorum. Herkese bol kazançlar dilerim.Vesselam:)Son günlerin modası kripto dijital arsa satın almak isteyenler için OVR Coin incelemesi yaptım. Buradan ulaşabiliriniz.Metaverse ve oyun takibinizdeyse oldukça iddaalı olan MNG Coin incelemem de burada.

Flux Coin Nedir ? Temel Analiz ve Geleceği 2023 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Flux Coin Nedir ? Temel Analiz ve Geleceği 2023 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla