yükleniyor...

Flormar Pudra

Flormar pudra, çok yaygın olarak kullanılan ve çok satılan bir pudra markasıdır. Ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Flormar, sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren tavrıyla da tercih edilen markalar arasına girmeyi başarıyor.Ruj çeşitleri, oje serisi, eye liner, göz kalemi ve dudak kalemi çeşitleriyle Flormar son derece zengin bir kataloğa sahip. Makyajın en önemli elemanlarından birisi de pudralardır. Ciltteki kusurları kapatan, cilde pürüzsüz ve mat bir görünüm sağlayan pudralar makyajdaki en önemli unsurlardan birisidir.Flormar transparan pudra, kompakt olmayıp toz pudra yapısındadır.  Flormar transparan pudranın renk seçeneği yoktur. Tek çeşidi transparan olan flormar pudra, kompakt olanlara göre daha zor bir kullanıma sahip. Toz tutma özellikleri olsa da ince yapıda olduklarından ciltle daha iyi bütünleşebiliyorlar.Makyajı sabitleyen bir özelliği olan transparan pudra, cilde mat bir görünüm veriyor. Flormar transparan pudranın hafif ve tatlı bir meyve kokusu var.Flormar pudra serisinin bir diğer üyesi de flormar terracotta pudradır. Flormar teracota pudra cilde gün boyu bir ışıltı sağlar. Doğal bir yapısı olan flormar terracotta pudra cilde parlak, ışıltılı ve kadifemsi bir görünüş katar.Flormar pudra kullananlar pudranın kullanışlı oluşundan ve kapatıcılığından son derece memnun. Cazip fiyatlarıyla da flormar transparan pudra ve flormar terracota pudra pek çok hanımın makyaj çantasında yer bulmaya devam ediyor.

Flormar Pudra konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Flormar Pudra ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları