yükleniyor...

Fitbit Ace ile obezite son mu buluyor?

Çocuklarda oluşabilecek olan obeziteyi önlemek amacı ile yapılan yeni teknoloji ürünü Fitbit Ace yakında piyasaya çıkıyor.

Dünya üzerinde en yaygın olan hastalıklardan bir tanesi obezite olarak gösterilebilir. Düzensiz beslenme, uyku problemleri ve hareketsizlik nedeni ile çocuklardan yaşlılara kadar tüm yaş aralıklarında gözüken obezitenin önlemlerini almak üzere Fitbit isimli marka daha önceden çıkarmış olduğu bir modelini revize ederek önlem almayı amaçlıyor. Temel olarak baktığımızda Fitbit Ace modeli ile çocukları hedef alarak bir önceki modeli Alfa H’a benzer bir tasarımı benimsemiş durumda.

Çocuklar her zaman izlenebilecek!

Ebeveynler için en önemli şey çocuklarıdır, çocuklarının ne zaman uyudukları günde kaç adım attıkları nerede gezdiklerini öğrenmek üzere sürekli bir takip halindeler. Fitbit markası bu durumu kolaylaştırmak amacı ile Ace modelini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Fitbit Ace eğer çocuğunuz çok oturuyor ve hareket etmiyorsa bildirim göndererek onun hareket etmesini sağlıyor. Ayrıca kendi içerisinde gelen ödül sistemi ile Fitbit Ace çocuklara oyun oynatır gibi hareketlerini bitirmelerini sağlıyor. Günlük içmiş olduğu su hedefinden, atmış olduğu adımlara kadar hedefin tamamlanması durumunda çocuğa ödül rozetleri veriyor. Bu sayede çocukların daha motive olmasını sağlıyor.

Ace, tek bir şarjla beş güne kadar dayanabilen bir bataryaya ve iki renkle gelen ayarlanabilir, duşa dayanıklı bir yapıya sahip. Aile için her zaman kontrol edilebilir ve aile içerisinde rekabet oluşturmak üzere hazırlanmış özel yazılımı ve kısıtlanabilir ekranı ile nisan ayında 99,95 $ satış fiyatı ile raflardaki yerini alacak.

Fitbit Ace ile obezite son mu buluyor? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Fitbit Ace ile obezite son mu buluyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla