SONRAKİ
Steel Division 2 Sistem Gereksinimleri Steel Division 2 Sistem Gereksinimleri
ÖNCEKİ
Steam popüler başlıkları kullanmıyor Steam popüler başlıkları kullanmıyor
4315
1598 0

Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek

Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
Yazar: Aybala Bengisu Önür

20 Ağustos 2020

Filmic , bugün iki kameradan aynı anda video çekmenizi sağlayan iPhone’lar için yeni bir uygulama yayınlıyor. DoubleTake adlı uygulama, ilk olarak eylül ayında Apple’ın iPhone 11 duyurusunda önizlendi. İki video dosyasını iPhone’un kameralarından herhangi birinden ayrı olarak kaydetmenizi sağlar, böylece aralarında kesebilir veya bölünmüş ekran veya resim içinde resim olarak birbirinin yanında görüntülenen video yayınlarını yakalayabilirsiniz. 

Yeni uygulama basit ve kullanımı kolaydır. Ultra geniş,  telefoto veya selfie kamera. Aynı sayfada, kare hızlarını (24fps, 25fps veya 30fps) seçme seçeneğiniz vardır. Hepsi 1080p’de kayıtlıdır. Ancak 4K için bir seçenek yoktur.

En basit, pratik görünüm bölünmüş ekran modudur. Bu, Sol tarafta bir kamera ve çerçevenin sağ tarafında bir bölünmüş ekran oluşturur. Temel fikir, iki kişinin kamera ile tam anlamıyla eylemin merkezinde bir konuşma yapabilmesidir. Bu modda çekilen videolar, Doubletake’in dahili kütüphanesine tek bir dosya olarak aktarılacaktır.

filmic

Son mod olarak ise gizli mod karşımızda. Her iki kameranın görünümü PiP modundayken aynı olsa da, DoubleTake iki ayrı 16: 9 dosya ihraç ediyor. Sık sık, geniş çekim yapmak için aynı çerçevenin hem geniş hem de sıkı olmasını sağlamak için dışa aktaracağımdan daha yüksek bir çözünürlükte çekim yapılıyor. Gizli mod ile, hem 1080p hem de aynı anda geniş ve Ultra geniş film çekilebilir. H. 264 .mov ihracatı gerçekten temiz ve kamera rulosuna aktarmak için çok az zaman alıyor. 

Her zaman ücretsiz olacak

Filmic Pro’da olduğu gibi, çerçevenin alt kısmında bir histogrami odak ve pozlama kontrolleri vardır. Filmic Pro’nun aksine, Filmic bu uygulamanın her zaman ücretsiz olacağını ve uygulama içi satın alımlar için geçerli bir plan olmadığını belirtiyor.

Bu uygulama son derece hızlı ve kullanışlı. Bir seferde birden fazla kamera kullanabilmek gerçekten gelişmiş hissettiriyor, ancak bir kullanıcı olarak, neden ilk etapta birden fazla kamera kullanmak istediğinizi bilmek zorundasınız.

Double Take bugün Apple’ın App Store’daki iOS 13 cihazları için kullanılabilir. Her ne kadar iOS 13’teki herhangi bir cihaz bunu indirebilirse de, iki kamerayla kayıt sadece iPhone XR, XS, Xs Max, 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’i içeren son iki nesil iPhone’da desteklenir. Filmic, Doubletake özelliklerinin bu baharda daha sonra Filmic Pro uygulamasına geçeceğini söylüyor.

ETİKETLER:


" Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Aybala Bengisu Önür Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Zümrüt Küpe Modelleri
Zümrüt Küpe Modelleri
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Tek Taş Yüzük Modelleri
Tek Taş Yüzük Modelleri
Çince Türkçe Çeviri
Çince Türkçe Çeviri
SEO Ajansı ve Web Tasarım Firmaları Neler Yapar? WhisperFuss!
SEO Ajansı ve Web Tasarım Firmaları Neler Yapar? WhisperFuss!

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.