İnternet

FIFA 18'in İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı!

EA Sports’un merakla beklenen futbol oyun serisi FIFA’nın yeni oyunu FIFA 18’in ilk tanıtım videosu paylaşıldı. Video bizlere oyun hakkında hangi ipuçlarını veriyor?

24 yıldır oyun severlere gerçek futbol deneyimini sanal ortamda sunmaya çalışan oyun serisi FIFA’nın 2017’nin son çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen yeni oyunu FIFA 18’in ilk tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video bizlere oyun hakkında birçok ipucu veriyor.

Merakla beklenen oyunlardan olan FIFA 18’in ilk tanıtım videosu EA Sports tarafından paylaşıldı. Paylaşılan video ile beraber, geçtiğimiz yıllarda Messi ile yapılan tanıtımların bu yıl C. Ronaldo ile yapıldığı görüyoruz. Bu da Ronaldo ve FIFA için bir ilk. Grafiksel anlamda çok büyük bir yeniliğe gitmeyen EA Sports, futbolculara yapılan yakın çekimlerdeki grafik detaylarını bir hayli güçlendirerek gerçeğe daha da yakınlaştırmışa benziyor.

Diğer bir yandan stadyum atmosferinde de daha hoş görüntüleri göreceğimizi anladığımız FIFA 18 bu yılda Frostbite oyun motoruyla piyasaya çıkacak ve oynanışı ile bizlere bir hayli keyif vereceğe benziyor. Yenilenen The Journey moduyla birlikte başka ne gibi yeniliklerle karşılaşacağımızı ilerleyen zamanda göreceğiz. Sizleri tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=l1FJfr_spJQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu