yükleniyor...

FIFA 18 İlk Güncellemesini Aldı!

EA Game, FIFA 18 için ilk büyük güncellemeyi yayınladı. Güncellemede temel hedef oyun için gerçekliği arttırmak oldu.

Dünya’nın en popüler konsol oyunlarından biri olna FIFA serisi geçtiğimiz günlerde yeni oyunu FIFA 18’i satışa sundu. Satışa sunulmasının ardından çok uzun bir süre geçmeden ilk büyük güncellemesini aldı.

EA, yeni fenomen oyunu FIFA 18 için ilk güncellemesini yayınladı. Yeni yayınlanan güncelleme ile artık rakip takım tarafından çekilen şutlar artık daha zor olacak ve kaleciler de kolay kolay gol yemeyecek.

Gerçekliğe en yakın futbol oyunu olarak bilinen FIFA, bu yıl çıkardığı oyunu ile kendini biraz daha geliştirmeye devam ediyor. Oyunun çıkmasının ardından oyunculardan en çok tepki aldığı şutlar ve kaleciler konusunda iyileştirmeler yaptı.

Yayınlanan güncelleme ile gelen diğer yenilikler ise amatör ve yarı profesyonel seviyelerde oynanan maçların zorluk dereceleri azaltıldı, çekilen şutların isabetleri aşağı çekildi. Yani bu durumda uzaktan çektiğiniz çoğu şut gol olmayacak hatta kaleyi bulmakta da güçlük çekecek.

Kariyer modunda getirilen yenilik ise EA tarafından kullanıcılara sözleşmesi feshedilen bir oyuncu ile yeniden konuşulmasına izin veren bir seçenek de eklendi.

 

FIFA 18 İlk Güncellemesini Aldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere FIFA 18 İlk Güncellemesini Aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler gta 6 sistem gereksinimleri gl hf ne demek Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi tarhana ekşi olursa ne yapılır 1997 doğumlu kaç yaşında olur