yükleniyor...

FIFA 17 Demosu Çıkıyor

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan FIFA oldukça merak ediliyor. PES 2017’nin demo sürümünün yayınlanmasının ardından FIFA 17 demosu da çıkıyor.

Her ne kadar çok çeşitli bir oyun sektörü bulunsa da oyun severlerin en çok zaman geçirdiği oyunlar arasında FIFA ve PES gibi futbol oyunları yer alıyor. Durum bu şekilde olunca oyun yapımcılarının insanların beklentilerini karşılaması yönünde çeşitli zorluklar da yaşıyorlar. Oyunların yeni sürümleri yayınlanırken oldukça büyük miktarda paralar harcanıyor. Oyun içeriği olarak her yıl pek bir şey katılmasa da oyunu sıfırdan kurmak oldukça güç bir durum. Bu duruma rağmen oyun üretici firmaları pes etmeden FIFA ve PES gibi rağbet gören oyunları her sene bir yenisini çıkarmakta özen gösteriyor.

fifa 17 demosu

Geçtiğimiz günlerde PES 2017 oyunun demo sürümü konsollar için yayınlanmıştı. Oyun severler tarafından oldukça güzel karşılanan bu oyuna karşı rakip olacak FIFA 17’de oyunun demosunu yayınlayacağını açıkladı.

Oyunun yapımcısı Garreth Reeder FIFA 17 demosunu 13 Eylül 2016 tarihinde kullanıma hazır bir şekilde yayınlayacağını belirtti. Ancak bu demo sürümün hangi ülkeler için ve hangi oyun platformlarını kapsayacağı henüz bilinmiyor.

5771fe8fc03c0e565cbf1509

FIFA 17 Demosunda Hangi Takımlar Var?

Oyunun en çok merak edilen yanı ise demo sürümünde yer alan takımlar. Aktarılan bilgilere göre FIFA 17 demo sürümünde Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Olympique Lyonnais, Paris Saint-Germain, Seattle Sounders, Tigres UANL, FC Bayern, Monaco, Gamba Osaka, Inter, Juventus gibi takımlar yer alacak.

Demo sürümünün çıkması ile birlikte FIFA 17’de yapılan değişiklikleri ve yeniliklerin neler olduğunu göreceğiz.

Ve en çok merak edilen bir diğer soru her sene olduğu gibi bir seçim yapmak. Bu sorunun cevabı günler sonra belli olacak.

PES 2017 mi FIFA 17 mi?

Berkay Eke / Technosfer

FIFA 17 Demosu Çıkıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere FIFA 17 Demosu Çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek sosyal medya faydaları adet geciktirici ilaç isimleri nick oluşturucu