yükleniyor...

FIFA 17 Canlı Yayın Yapılacak

İngiliz spor kanalı olan BT Sports FIFA 17 oyununda e-spor ligi olan Ultimate Championship Series maçlarını canlı yayınla izletecek.

Günümüz teknolojisi gelişmeye devam ederken bazı spor türleri de teknoloji alanına kaymaya başlıyor. Son bir kaç zamandır oldukça popüler hale gelen e-spor müsabakalarında savaş, basketbol, futbol, strateji gibi çeşitli alanlarda oyunlar düzenleniyor. Bir İngiliz spor yayıncısı olan BT Sports tarafından bir etkinlik düzenleniyor. Bundan sonra FIFA 17 için Ultimate Championship Series maçlarını canlı yayınla yayınlayacaklar. Bu sayede televizyonda izlediğimiz lig maçları haricinde ilk kez bir oynanan futbol maçı da canlı yayınla izlenecek.

fifa 17

8 Nisan tarihinde Kuzey Amerika bölgesel finalini canlı olarak yayınlayacak, hemen ardından da 22 Nisan tarihinde  Asya-Pasifik bölgesel finalini, 6 Mayıs’ta ise Avrupa finalini yayınlayacak. Bu finaller sonrasında Berlin’de bir dünya şampiyonası düzenlenecek. 20 ve 21 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan bu şampiyona BT Sports tarafından yalnızca maç ortamı değil, aynı zamanda normal bir maç yayını gibi sanal ortamda gerçekleşecek bir futbol karşılaşmasını aktaracak. Şampiyona kazananı ise 130.000 Sterlin de ödülün sahibi olacak.

FIFA 17 Canlı Yayın Yapılacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere FIFA 17 Canlı Yayın Yapılacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü 2006 kaç yaşında demon slayer izle 52 hafta kaç ay