Fallout 4 Çıkı Tarihi ve Oynanı Videosu!

  • 15 Haziran 2015
  • 920 kez görüntülendi.
Fallout 4 Çıkı Tarihi ve Oynanı Videosu!

Bildiğiniz üzere E3 fuarı bu sabah konferanslarına başladı ve bu fuara bomba gibi düşen Bethesda duyurduğu oyunlarla ve oynanış videolarıyla resmen oyuncuları büyüledi. Bethesda‘nın ilk kez yaptığı bu E3 konferansında yapımcının en çok beklenen oyunu Fallout 4 sonunda tanıtıldı ve oynanış videosu ile beraber çıkış tarihi de açıklandı.

Fallout 3‘te kendimizi nükleer savaşın sonrasında Vault 101‘de doğmuş bebek olarak kendimizi bulurken, Fallout 4‘te ise oyunun başında kendimizi nükleer savaş öncesi evli barklı bir adam olarak buluveriyoruz. Yapımcının konferansta yer verdiği oynanış videosunda oyunun başından bir kesit gösteriliyor ve daha çok karakter oluşturma ekranı karşımızda oluyor. Gerek aksiyon sahneleri gerekse crafting ögeleri olsun, oyun gerçekten de dolu dolu olarak bizleri bekliyor olacak. Oyunun içeriği yine her Fallout oyununda olduğu gibi oldukça zengin.

Steam üzerinden şimdiden ön siparişe açılan Fallout 4 çıkışını ise  10 Kasım tarihinde yapacak. E3 konferansında gösterilen oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ