yükleniyor...

Facebook'a WhatsApp Butonu Geliyor!

Sosyal medya devi Facebook, bünyesi altında yer alan WhatsApp için uygulaması içerisinde bir kısayol butonu yer verecek.

Facebook son zamanlarda satın aldığı sosyal medya platformlarını geliştirmeye devam ediyor. Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma servisi olan WhatsApp için Facebook mobil uygulaması içerisinde bir buton bulancak.

Facebook uygulaması içerisine eklenen WhatsApp butonu ile şirketin şu an için tam olarak neyi hedeflediği bilinmiyor. 

Uygulamanın hayata geçmesi konusunda Facebook test çalışmalarını başlattı. Bazı kullanıcılara sunduğu bu sürümü şu an için yalnızca Android işletim sistemli cihazlarda görüldü.

Kısayol mantığı ile oluşturulan bu tuş Facebook uygulaması içerisinde işlem yaparken uygulamayı kapatmadan WhatsApp uygulamasına anlık geçiş yapmanızı sağlayacak.

Facebook tarafından atılan bu adım yeni gerçekleştirilen bir proje değil. Bu ayın başlarında kişi profil sayfası içerisinde Instagram uygulaması için kısayol butonu eklenmişti.

Facebook'a WhatsApp Butonu Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook'a WhatsApp Butonu Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla