Facebook videolarına reklam uygulayacak!

  • 04 Temmuz 2015
  • 688 kez görüntülendi.
Facebook videolarına reklam uygulayacak!

Facebook’un yeni reklam politikası gereceğince bazı videolara reklam ekleyeceği haberini almak bizleri üzdü. Facebook videolarına reklam almak ne kadar mantıklı bir davranış bizde bilmiyoruz. İnternet üzerinde bir çok video sitesi zaten videolarını yayımlarken insanlara sormadan reklam uyguluyor. Bunlar arasına Facebook videolarına reklam da girecek gibi gözüküyor. Dünyanın en çok kullanıcıya sahip sitelerinden bir tanesi olan Facebook 1.4 Milyon kullanıcısına sormadan reklam yayımlamaya başlayacak ve reklamlardan gelir imkanı sunacak.

Facebook videolarına reklam

Facebook videolarına reklam

 

Uzun süredir Facebook haber kaynağı içerisin de bulunan reklamlara alışmıştık. Hatta sağ kısımdaki bar üzerinden de sayısız reklamla savaşıyorduk. Ancak şimdi yeni gelecek olan güncelleme ile Facebook videolarında reklam dönemi başlayacak ve biz Facebook kullanıcıları reklamlardan bıkmışken çok büyük zorluk çekeceğiz. Facebook videolarına reklam uygulaması başladıktan sonra kullanıcılar reklamlar üzerinden %55 kazanç elde ederken Facebook videolarına reklam ayarlamalarını yapan firma %45 pay alacak.

Bu yeni güncelleme hakkında çok değişik hislerimiz var. Bizim suçumuz ney? İnsanlar neden reklam vermek için Facebook videolarını seçsin gibi sorularınız olabilir. İşte bu soruların hepsinin cevabını çok yakında alacağız gibi duruyor. Sitemiz üzerinden teknoloji haberleri, yazılı incelemeler, video incelemeler hakkında en güncel bilgileri alabilirsiniz. Technosfer.com ailesi olarak sizler için yazıyor sizler için yazıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ