yükleniyor...

Facebook Üzerinden Burger King Siparişi Verebilirsiniz!

Ünlü fast food markası Burger King, Facebook sayfası üzerinden online sipariş vermenizi sağlayan Messenger Bot’u aktif hale getirdi.

Popüler sosyal medya uygulaması Facebook yeni bir gelişmeye daha imza attı. Ünlü fast food markalarından biri olan Burger King üzerinden sipariş vermek isteyen kullanıcıları için Messenger Bot aktif edildi.

TAB Gıda bünyesinde yer alan Burger King artık Facebook Messenger uygulaması üzerinden online sipariş alacak. Ülkemizde geçtiğimiz yıl Popeyes, Arby’s, Sbarro gibi ünlü fast food markaları Facebook Messenger Bot üzerinden online siparişe başlamıştı. Facebook sayfasından çıkmadan Tıkla Gelsin’e üye olarak herhangi bir zamanda ve yerde kullanıcılar diledikleri gibi sipariş verebilecekler.

Oldukça kolay bir sipariş verme süreci bulunan sistemi kullanmak için Facebook sayfası üzerinden Burger King Türkiye Facebook sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Sayfa açıldıktan sonra karşınıza gelen Messenger Bot sayesinde siparişlerinizi dilediğiniz gibi verebilirsiniz. Ayrıca önceden verdiğiniz siparişleri de tekrarlayabilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ekranda Burger King ürünlerinin fiyatlarının yer aldığı sayfayı görebilirsiniz ve seçmek istediğiniz garnitürlerin seçeneklerini de sıralıyor.

Facebook Üzerinden Burger King Siparişi Verebilirsiniz! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Üzerinden Burger King Siparişi Verebilirsiniz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Abdül Ne Demek marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları Bilgi Doktoru 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor