SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1863
690 0

Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı!

Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Facebook sosyal medya üzerindeki yerini ve şöhretini korumak için elinden geleni yapıyor. Her gün yeni bir fikirle karşımıza çıkan Facebook, rakiplerinden de etkilenerek cazip fikirlerini hayata geçirmekte geç kalmıyor. Önceki günlerde Twitter uzantısı olan Periscope uygulamasına benzer bir fikri hayata geçiren firma bu sefer yine bir Facebook Twitter özelliğinin peşine düştü.

Business Insider’ın raporuna göre Facebook’un tıpkı Twitter benzeri bir uygulama yapacağı söyleniyor. Bu yeni uygulamada kullanıcıların 100 karakter kısıtlamasıyla mesaj gönderebilmelerine imkan sağlayacak.  Eğer yazdığınız yazı  100 karakteri aşıyorsa tam hikaye için aynı Facebook’taki Daha fazlasını gör seçeneğine benzer bir bağlantı barındıracak.

Şu an için yapılacak uygulamanın tüm detayları bilinmiyor. Facebook’un uygulamayı daha önce de Messenger uygulamasında yaptığı gibi zorunlu kılıp kılmayacağı da bilinmiyor. Ancak Facebook Twitter arasında müthiş bir kıyasıya rekabet olacağı belli.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.