yükleniyor...

Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı!

Facebook sosyal medya üzerindeki yerini ve şöhretini korumak için elinden geleni yapıyor. Her gün yeni bir fikirle karşımıza çıkan Facebook, rakiplerinden de etkilenerek cazip fikirlerini hayata geçirmekte geç kalmıyor. Önceki günlerde Twitter uzantısı olan Periscope uygulamasına benzer bir fikri hayata geçiren firma bu sefer yine bir Facebook Twitter özelliğinin peşine düştü.

Facebook Twitter

Facebook Twitter

Business Insider’ın raporuna göre Facebook’un tıpkı Twitter benzeri bir uygulama yapacağı söyleniyor. Bu yeni uygulamada kullanıcıların 100 karakter kısıtlamasıyla mesaj gönderebilmelerine imkan sağlayacak.  Eğer yazdığınız yazı  100 karakteri aşıyorsa tam hikaye için aynı Facebook’taki Daha fazlasını gör seçeneğine benzer bir bağlantı barındıracak.

Şu an için yapılacak uygulamanın tüm detayları bilinmiyor. Facebook’un uygulamayı daha önce de Messenger uygulamasında yaptığı gibi zorunlu kılıp kılmayacağı da bilinmiyor. Ancak Facebook Twitter arasında müthiş bir kıyasıya rekabet olacağı belli.

Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.