yükleniyor...

Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı!

Facebook sosyal medya üzerindeki yerini ve şöhretini korumak için elinden geleni yapıyor. Her gün yeni bir fikirle karşımıza çıkan Facebook, rakiplerinden de etkilenerek cazip fikirlerini hayata geçirmekte geç kalmıyor. Önceki günlerde Twitter uzantısı olan Periscope uygulamasına benzer bir fikri hayata geçiren firma bu sefer yine bir Facebook Twitter özelliğinin peşine düştü.

Business Insider’ın raporuna göre Facebook’un tıpkı Twitter benzeri bir uygulama yapacağı söyleniyor. Bu yeni uygulamada kullanıcıların 100 karakter kısıtlamasıyla mesaj gönderebilmelerine imkan sağlayacak.  Eğer yazdığınız yazı  100 karakteri aşıyorsa tam hikaye için aynı Facebook’taki Daha fazlasını gör seçeneğine benzer bir bağlantı barındıracak.

Şu an için yapılacak uygulamanın tüm detayları bilinmiyor. Facebook’un uygulamayı daha önce de Messenger uygulamasında yaptığı gibi zorunlu kılıp kılmayacağı da bilinmiyor. Ancak Facebook Twitter arasında müthiş bir kıyasıya rekabet olacağı belli.

Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Twitter İçin Uygulama Yayınladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Kütahya Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler sosyal medya faydaları too many requests ne demek gta 6 sistem gereksinimleri gl hf ne demek Market Fiyatları