yükleniyor...

Facebook Son Dakika Haber Uygulaması Geliyor

Gün geçtikçe ilerlemesi kat kat artan popülerliğini koruyan sosyal paylaşım sitesi Facebook geçtiğimiz günlerde ünlüler için hizmete koyduğu canlı video yayınından sonra yeni bir adım daha geliyor. Business Insider tarafından yayınlanan habere göre Facebook yeni bir haber uygulaması geliştirmeye başlayacak. Facebook’un henüz oluşum aşamasında olan bu uygulaması mevcut uygulamadan bağımsız olacak ve son dakika haberlerini anında mobil cihazlara aktaracak.

Twitter üzerinden de geçtiğimiz şu günlerde benzer bir hamle görmüştük. Facebook’a göre daha fazla haber içeriğinin yer aldığı Twitter, kısa süre önce mobil uygulaması için son dakika haberleri test etmeye başladığını duyurmuştu.

Fakat Facebook tarafında bu durum biraz daha farklı çünkü Twitter gibi kendi ağı üzerinden değil yeni bir uygulama üzerinden haberleri paylaşmayı düşünüyor. Kullanıcılar uygulamayı telefonlarına indirdikten sonra istedikleri haber kanallarını takip etmeye başlayacak ve haberlere ulaşacak. İçerik hakkında gelen bildieimler 100 karakterle sınırlı olup haber hakkında kısa bir bilgi ve kullanıcıyı haberin kaynağına ulaştıracak link bildirim içerisinde yer alacak.

Facebook konuya ilişkin açıklama yapmayı reddederken, yeni uygulama hakkında önümüzdeki günlerde yeni gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Business Insider ayrıca bildirim sisteminin neye benzeyeceğini gösteren bir de ekran görüntüsü yayınladı.

1439361601_fbbiz-1

Facebook Son Dakika Haber Uygulaması Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Son Dakika Haber Uygulaması Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla