Facebook Messenger’dan Oyun Müjdesi

  • 10 Haziran 2015
  • 1.245 kez görüntülendi.
Facebook Messenger’dan Oyun Müjdesi

Facebook , yine bir güncelleme ile karşımıza çıktı.Messenger platforuna gelen bu güncelleme bu sefer biraz değişik gibi gözüküyor.Detaylar haberimizde.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım ve mesajlaşma platformu Facebook , mesajlaşma servisi Facebook Messenger’a yeni bir hizmet ekledi.Uygulamaya oyun yapmak için kolları sıvayan ekip , ilk oyunu Doodle Draw‘ı yayınladı.

Alışageldiğimiz güncellemelerin dışında gelen bu yeni özellik beraberinde daha değişik şeylerin de geleceğinin bir nevi habercisi de oldu diyebiliriz.Nedir bu Doodle Draw ? Hep beraber öğrenelim.

Bu yeni Messenger oyunu çizim mantığı üzerine tasarlanmış.Oyunda sizden bir nesne çizmeniz isteniyor ve bunu en iyi şekilde tasarlamak ta yine size düşüyor.Bu çizim bittikten sonra çizdiğiniz resmi arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz.Yolladığınız resimden yola çıkarak arkadaşınız çeşitli tahminler yürüterek nesnenin ne olduğunu bulmaya çalışıyor.

doodle-draw-android

Bu yeni oyunu Google Play Store’dan  indirmek için bu bağlantıyı , App Store’dan indirmek için ise bu bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ