yükleniyor...

Facebook Messenger'a Çalma Listesi Geliyor!

Bugün Spotify tarafından duyurulan yeni bir özellik Facebook Messenger uygulaması için özel olarak tasarlandı. Spotify ile Facebook ortaklığı dönemi başlıyor mu?

Bugün Spotify tarafından duyurulan yeni bir özellik Facebook Messenger uygulaması için özel olarak tasarlandı. Spotify ile Facebook ortaklığı dönemi başlıyor mu?

Spotify cephesinden gelen açıklamaya göre Facebook Messenger uygulaması üzerinden Spotify’da kullanıldığı gibi çalma listesi oluşturulabilecek. Oluşturulan çalma listeleri silinmediği sürece aktif olarak kullanılabilecek.

Spotify tarafından geliştirilen Messenger uygulamasına entegre bir şekilde çalışan bu uygulamanın kullanımı oldukça basit. Facebook Messenger uygulasından bir grup sohbeti başlattığınız zaman ekranın üst kısmında yer alan “+” simgesine basarak Spotify seçeneğini seçerek “Yeni çalma listesi oluştur” sekmesine tıklamanız yeterli. Bu sayede artık Messenger üzerinden yaptığınız konuşmalar esnasında müzik keyfinizi de sohbetle birleştirebilirsiniz.

Oluşturduğunuz çalma listesi içeriğini siz ve grupta bulunan diğer arkadaşlarınızın ortak çalışması şeklinde oluşturabilirsiniz.

Bu uygulamanın en güzel yanı Messenger üzerinde çalma listesini kullanmak için tüm grup üyeleri Spotify üyeliğine sahip olmak zorunda değil. Yani sizin oluşturduğunuz bir listeyi arkadaşlarınız Spotify üzerinden rahatça dinleyebilir hatta Spotify üyeliği bulunmasa bile tarafınızdan oluşturulan çalma listesine onlar da ekleme yapabilirler.

Facebook Messenger'a Çalma Listesi Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Messenger'a Çalma Listesi Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla