yükleniyor...

Facebook Messenger Oyun Servisi

Sosyal medya platformlarından olan Facebook mesajlaşma servisi Facebook Messenger için yeni bir özellik daha getirdi. Artık kullanıcılar konuşma esnasında oyun oynayabilecek.

Facebook, her geçen gün mesajlaşma servisi için yepyeni özelliklerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Son zamanlarda konuşmayı daha aktif ve eğlenceli hale getirebilmek için çeşitli mini oyunları oynatmak için bazı düzenlemeler yaptı. Önceden bir satranç oyunu ve basketbol oynamaya izin veriyorken şimdi ise top sektirme oyunu ile karşımıza çıkıyor. Bu sıralar düzenlenen bir futbol turnuvası da varken böyle anlamlı bir güncellemenin gelmesi de kullanıcılar için çekici bir durum olmalı.

Yeni düzenleme sayesinde konuşma esnasında karşınızdaki kişiyle futbol oynayabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

İşte cevabı..

Facebook Messenger'a yeni oyun: KeepyUp

Facebook Messenger üzerinden oynanan futbol oyunun adı KeepyUp.

Konuştuğunuz bir arkadaşınızla canınız sıkıldığı anda konuşmaya daha eğlenceli hâle getirmek artık daha kolay. Arkadaşınıza bir futbol topu emojisi göndermeniz oyun oynama isteği için yeterli bir koşul. Bu emojiyi gönderdikten sonra topa tıkladığınızda hemen arkadaşınızla bu futbol oyununu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyun topun üstüne tıklayarak topu sektirmekten ibaret olsa da konuşmaya biraz eğlence katacak gibi gözüküyor.

Oyunda topu düşürmeden en çok top sektirme skoru elde eden kişi oyunu kazanıyor. Ama bu eğlenceden çok kişi için hırsa dönüşmemeli.

Berkay Eke / Technosfer

Facebook Messenger Oyun Servisi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Messenger Oyun Servisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Eczaneler yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü nick oluşturucu Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında