yükleniyor...

Facebook Messenger Apple Watch’a veda ediyor

Apple Watch kullanıcıları için bir kötü haberimiz var. Facebook Messenger Apple Watch uygulaması artık kullanımdan kaldırılacak. Meta, uygulamanın 31 Mayıs’tan sonra kullanıma kapalı olacağını açıkladı. Ancak, kullanıcılar Facebook Messenger bildirimlerini saatlerinde göreceği gibi, gelen mesajlara saat üzerinden yanıt verebilecekler. Meta, Facebook Messenger kullanıcılarına iPhone, masaüstü ve web uygulamalarını önerdi.

Facebook Messenger Apple Watch uygulaması 2015 yılında kullanıcıların ses kaydı ve çıkartma gibi akıllı saatlere uygun yanıtlar göndermesine olanak sağlamıştı. Kullanıcılar iPhone’lara ulaşmadan mesajları okuyup yanıt verebiliyorlardı. Ancak, Meta’nın bu kararındaki etkenler arasında sınırlı etkileşim ve maliyet kesintisi için yeniden yapılanma yer alıyor. Meta daha önce de Instagram, Twitter, Slack ve Uber gibi servislerin Apple Watch uygulamalarının fişini çekmişti.

Meta’nın öncelikleri arasında Facebook Messenger Apple Watch uygulamasının yerinin olmadığı tahmin ediliyor. Çünkü projelerine odaklanarak büyümek istiyorlar. Ancak, kullanıcılar Facebook Messenger bildirimlerini saatlerinde görmeye devam edebilecekler.

Facebook Messenger Apple Watch’a veda ediyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Messenger Apple Watch’a veda ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Adana Nöbetçi Eczaneler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı nabızdan hamilelik testi demon slayer izle