SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
543
201 0

Facebook Mentions İçin Yeni Özellik

Facebook Mentions İçin Yeni Özellik
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Facebook, kullanıcıları için Periscope tarzı bir canlı yayın uygulaması paylaştı. Facebook Mentions adındaki bu uygulama ünlülerin Haber Kaynağı üzerinden canlı video yayını paylaşabilmelerini sağlayacak Live özelliğini eklediğini duyurdu. Kullanıcılar takip ettikleri ünlü kişilerin yayınladıkları videoları izleyebilecek ve aynı zamanda da yayına yorum yapıp beğenebilecek ve is isterlerse bu içeriği paylaşabilecekler.

Live, kamuya mal olmuş kişilerin Facebook üzerinden hayranlarıyla bağlantı kurmalarının kapsamlı ve özgün bir yolu olarak dikkat çekiyor. Live‘ı ilk kullanan ünlüler arasında Dwayne Johnson, Serena Williams, Ricky Martin, Ricardo Kakà, Jamie Oliver, Martha Stewart ve Michael Bublé bulunuyor.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Facebook Mentions İçin Yeni Özellik konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Mentions İçin Yeni Özellik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Facebook Mentions İçin Yeni Özellik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.