SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
694
257 0

Facebook ile Blizzard Arasındaki Sürpriz İşbirliği !

Facebook ile Blizzard Arasındaki Sürpriz İşbirliği !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Her oyunuyla dikkatleri üzeri çeken ve başarılı bir grafik seyreden Blizzard, Facebook’ta canlı yayın hizmeti yapacağını duyurdu. Bu söylem geçen ay yapılmıştı ve bu ay hayata geçmiş oldu .

Dünyaca ünlü oyunlar olan Diablo, World of Warcraft , Overwatch gibi oyunların yapımcısı Blizzard Entertainment yeni bir işbirliğini duyurdu bizlere.

IMG_1583

Blizzard’ın Battle.Net üzerinden WoW ve Diablo gibi oyunlar için sunduğu multiplayer oyun desteğini ile beraber Facebook’ta da aynı şekilde yayın yapılacağını aktarmıştı.  Temmuz ayında bu açıklamaları yapan Blizzard hızlı bir şekilde kullanıcılarına bu servisi sunmuş oldu.

Şuanlık sadece Amerika , Yeni Zelanda , Avustralya ve Güney Asya ülkelerine açılan bu servisin Avrupa ve Asya’nın tamamı içinde yakında açılacağını duyurdu.

Şuanda Mac bilgisayarlardan kullanılamayan bu özellik üzerinde de çalışmaların sürdürüldüğü ifade edildi.

MERT BÜYÜK/ TECHNOSFER

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Facebook ile Blizzard Arasındaki Sürpriz İşbirliği ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook ile Blizzard Arasındaki Sürpriz İşbirliği ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Facebook ile Blizzard Arasındaki Sürpriz İşbirliği ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.