Facebook Hikayelere Artık Şarkı Eklenebilecek !

Facebook Hikayelere Artık Şarkı Eklenebilecek !

Sosyal Medyanın en büyük güçlerinden biri olan Facebook, hikayeler kısmını ilgi çekici hale getirmek için güncellemelerine son hız devam ediyor. Son yapılan açıklamaya göre artık şarkı paylaşabileceğiz, detaylar haberimizde.

İki milyarın üzerinde kullanıcısı olan ve aktif olarak 750 Milyon kişinin günlük olarak kullandığı Facebook, kullanıcının kendini ifade ederken beraberinde şarkı da ekleyebileceği bir özellikle hikayeler kısmını güncellemeye hazırlanıyor.Artık hikayenize ekleyeceğiniz fotoğraf veya videodaki etiket simgesine dokunarak müzik seçeneğine girip, istediğiniz şarkıyı bulduktan sonra arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz mümkün.

Facebook yetkililerinden Fred Beteille ve Tamara Hrivnak konuyla ilgili olarak kullanıcıların profillerini zenginleştirebilmek için çalışmaya devam edeceklerini belirttiler. Facebook’un bu yeni özelliğinin şu an test aşamasında olduğu ve kısa bir süre sonra tüm kullanıcılara açılacağı ifade edildi.

Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

"Facebook Hikayelere Artık Şarkı Eklenebilecek ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Hikayelere Artık Şarkı Eklenebilecek ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Hikayelere Artık Şarkı Eklenebilecek ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları