yükleniyor...

Facebook Hesap Silme Ve Dondurma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Facebook hesap silme (kapatma) nasıl yapılır? Facebook kalıcı olarak hesap silme nasıl yapılır? Facebook Hesap dondurma nasıl yapılır? Facebook hesap silme resimli anlatım…İnsanlar boş vakitlerini fazlasıyla Facebookta geçirir oldular. Bu yüzden Facebook hesapları günümüzün olmazsa olmazlarıdır. Boş vakitlerden ziyade yasak olmasına rağmen iş yerlerinde de kullanımı sık sık gündeme gelmektedir. Bazen özel hayatın korunması bazen de olur olmadık sebeplerden dolayı insanlar Facebook hesaplarını kapatmak isteyebiliyorlar. Eğer sizin de Facebook hesabınızı kalıcı olarak silme ya da dondurma fikriniz varsa aşağıda ki işlemleri sırasıyla yapınız.

Facebook Kalıcı Olarak Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmeye karar verdiyseniz eğer öncelikle tüm medyalarınızın (resim, müzik, video) yedeğinizi almanızı öneririz. Sonrasında: 

  • İlk olarak herhangi bir tarayıcıdan Facebook hesabınıza giriş yapın
  • Burada ki Facebook hesap silme linkine tıklayın
  • Karşınıza çıkan ekranda “Hesabımı sil” butonuna tıklayın
  • Şifrenizi ve güvenlik doğrulamasını girin işlem tamamdır. Artık Facebook hesabınız kalıcı olarak silinecektir tabi 14 gün boyunca tekrar giriş yapmamanız halinde.

Facebook Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Hesabınızı kalıcı olarak değil de kısa bir süreliğine kapatmak istiyorsanız eğer aşağıda ki işlemleri uygulayabilirsiniz.

  • Hesabınıza giriş yapın
  • Sağ üst köşeden “ayarlar” bölümünü açın
  • Açılan bölümden “güvenlik ayarları” sekmesini açın
  • En aşağıda “Hesabını Dondur” seçeneğini göreceksinizdir tıklayın ve bir neden seçin sonrasında dondur deyin karşınıza parolanızı soran bir ekran gelecektir bu ekranda parolanızı ve güvenlik doğrulamasını kutucuğa girerek hesap dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa yoldan hesap dondurma işlemini yapmak isterseniz Facebook hesap dondurma linki ile direk geçiş yapabilirsiniz.Hesap donduracaklardan ziyade kalıcı olarak silecek olan kişiler mutlaka fotoğraflarının falan yedeklerini almalılar çünkü hesap 14 gün sonra kalıcı olarak silindiği taktirde tekrar medya dosyalarına ulaşamazlar.

Facebook Hesap Silme Ve Dondurma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Hesap Silme Ve Dondurma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla