yükleniyor...

Facebook Beğen Butonu Tarihe Karışıyor!

Facebook yeni bir gelişmeye daha imza attı. Artık Facebook yorumlarında beğen butonu yerine duygu ifadeleri kullanılacak.

Facebook yeni bir gelişmeye daha imza attı. Artık Facebook yorumlarında beğen butonu yerine duygu ifadeleri kullanılacak. Yorum yaparken duygularınızı beş temel duygu ifadesiyle aktarabileceksiniz.

Geçtiğimiz dönemlerde beğen butonunun yerini alan temel duygu ifadeleri ilk geldiği zaman pek hoş karşılanmadı ve alışılması epey uzun sürdü. Ancak bu ifadelerin beğen anlamı dışında insanların gönderi hakkında nasıl hissettiği konusunda bilgiler de vermeye başladı.

Facebook, Emotions adını verdiği söz konusu duygu butonlarını gönderiden yorumlar noktasına kadar getirdi. Artık gördüğünüz yorumları beğenmek yerine o yorum hakkındaki duygularınızı beş temel duygu ifadesiyle karşı tarafa aktarabileceksiniz.

Gönderilerde uygulanan beğen butonuna basılı tutunca karşınıza çıkan duygu ifadeleri aynı mantıkla yorumlar kısmı için de çalışacak. Şunu da belirtmekte fayda var; Facebook yeni özelliğini yavaş yavaş dağıtmaya başladı. Şu an uygulamayı açtığınızda bende neden yok diye şaşırmanıza ya da telaş yapmanıza gerek yok.

Yorumlar noktasına kadar gelen duygu emojilerinin ilk olarak Facebook tarafından uygulamaya alınması beğen butonunun sonlara doğru yaklaştığını düşündürüyor. Zira internet dünyasına ilk olarak “Beğen” butonunu enjekte eden mecra yine Facebook olmuştu.

Facebook Beğen Butonu Tarihe Karışıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Beğen Butonu Tarihe Karışıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla