yükleniyor...

Eyüpsultan Belediyesi’nin makam aracı Togg oldu

Eyüpsultan Belediyesi, sürdürülebilir ve çevre dostu araçları tercih ederek Togg markasını seçti. Bu sayede makam aracı olarak Togg kullanılacak ve hem çevre dostu hem de modern bir araç tercih edilerek şehrin imajı yükseltilecek. Başkent’te yapılan Togg fabrikası Türkiye’nin otomotiv sektöründe yaptığı yatırımlarla da dikkat çekiyor. Eyüpsultan Belediyesi, Togg markasının Türkiye’nin geleceği için önemini göz önünde bulundurarak bu tercihi yapmıştır.

Türkiye’nin Yerli Otomobili Togg, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken Tarafından Teslim Alındı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde üretilen Togg’lar, tüm Türkiye’de kullanılmaya başlandı. Bu yerli ve milli otomobil, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken tarafından makam aracı olarak kullanılacak.

Başkan Deniz Köken Aracını Sürdü

Başkan Deniz Köken, Togg’un Kapadokya’nın olağanüstü güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum bejinden ilham alan “Kapadokya” rengine sahip, 34 ES 1071 plakalı aracını Eyüpsultan Belediye Başkanlık Binasından Kemerburgaz’a kadar sürdü. Aracı sürmenin keyifli olduğunu belirten Başkan Deniz Köken, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonerliğinde ülkemize kazandırılan, yerli ve milli otomobilimiz Togg, tüm milletimize hayırlı olsun” dedi.

Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi

Türkiye Yüzyılı’nın gururu yerli ve milli otomobili Togg’a vatandaşlar da yoğun ilgi gösterirken, bol bol fotoğraf ve video çekti.

Togg’un Özellikleri

  • Türkiye’nin yerli ve milli otomobili
  • Peri bacalarından esinlenilerek tasarlandı
  • Elektrikli araç olarak üretildi
Togg’un Özel Rengi

Togg, Kapadokya’nın olağanüstü güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum bejinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Bu sebeple, Togg’un özel rengi “Kapadokya” ismi ile anılır.

Üretimin Devamı

Togg’un üretimi yakın zamanda başladı ve üretim planlanan miktarın çok üzerinde talep gördü. Şirket, talep artınca üretimini artıracağına ve üretim planını genişleteceğine dair söz verdi.

Eyüpsultan Belediyesi’nin makam aracı Togg oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Eyüpsultan Belediyesi’nin makam aracı Togg oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Shameless Izle Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama 2006 kaç yaşında