EY’nin robotik süreç otomasyonu hizmetlerindeki liderliği tescillendi

Uluslararası danışmanlık ve denetim firması EY, global bağımsız araştırma şirketi HFS Research tarafından açıklanan raporda, robotik süreç otomasyonu hizmetlerinde önder şirket şekilde yayınlandı

EY’nin robotik süreç otomasyonu hizmetlerindeki liderliği tescillendi

Uluslararası danışmanlık ve kontrol firması EY, dünyanın kabul edilen bağımsız araştırma firmalarından HFS Research’Şöhret neticelerini açıkladığı “HFS En İyi 10 Robotik Süreç Otomasyonu (RSO) Hizmeti Sağlayıcı 2018” raporunda önder firma olarak yayınlandı.

İnovasyon, tatbik ve alan kişi görüşü olmak üzere 3 ana kriterin esas alındığı HFS raporunda; yirmi dokuz tane RSO hizmeti sağlayıcısının yetkinlikleri kapsamlı biçimde değerlendirildi. Müşteri görüşü kriteri, RSO hizmeti piyasa şirketlerin hizmete ilişkin performans ve yetkinlik geri bildirimlerinden oluşuyor. EY’nin sunduğu RSO hizmetlerinde endüstriyelleşmeye odaklandığının vurgulandığı raporda; yeni teknolojilere geçiş periyodunu kolaylaştıran bir yaklaşım benimsediği ve üçüncü parti RSO araçlarında en kapsamlı yetkinliğe sahip olduğu ifade edilmektedir. Bununla beraber raporda EY’nin ‘değişim yönetimi’ne odaklanan az sayıdaki hizmet sağlayıcı arasında yer almış olduğu belirtiliyor. Raporda ayrıca EY ekiplerinin müşteri hizmetlerinde 2 bini aşkın robot kullandığına dikkat çekiliyor.

EY Orta, Doğu, Güneydoğu Avrupa ve Orta Asya (CESA) Gelişmekte Olan Teknolojiler Danışmanlık Hizmetleri Lideri Alper Karaçar, konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “EY şekilde müşterilerimize robotik süreç otomasyonu konusunda sunduğumuz hizmetlerin HFS tarafınca tescillenmesi kalite ve inovasyonda öncü olduğumuzun güçlü bir göstergesi oldu. Şirket operasyonlarında verimlilik odaklı dönüşüm elde eden parlak zeka otomasyon, RSO’yu merkezine piyasa bir iş çözümüdür ve hizmet sağlayıcılarının bu alandaki yetkinliklerini yatırımlarla sürekli geliştirmesini gerektirir. Farklı alan gereksinimlerine yönelik şekilde tekrar kullanılabilir robotlar gibi yeni hizmetler geliştirerek müşterilerimiz için katma kıymetli çözümler sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

"EY’nin robotik süreç otomasyonu hizmetlerindeki liderliği tescillendi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere EY’nin robotik süreç otomasyonu hizmetlerindeki liderliği tescillendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EY’nin robotik süreç otomasyonu hizmetlerindeki liderliği tescillendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019