yükleniyor...

Evde Pokemon GO Oynama Keyfi

Pokemon Go’da Pokemon yakalamak için dışarı çıkan milyonlarca insan için yeni bir fırsat geldi. Artık evde Pokemon GO oynama fırsatı geliyor.

Evden çıkmak istemeyip oturdukları yerden oyunu geliştirmek isteyen oyuncular için güzel bir fırsat geliyor.Oturduğunuz yerden etrafınızda olan pokemonları toplayabilirsiniz.

Pokemon GO, lokasyon bazlı bir oyun sistemine sahip olduğu için pokemon yakalamak için insanları yürümeye teşvik etmişti. Ancak üşengeç bir oyuncuysanız Pokemon GO lokasyonlarını kullanarak insanları soymaya çalışan suçlulardan tedirgin oluyorsanız evde kalıp Pokemon GO oynayabilirsiniz.

Android emülatorü BlueStack kullanarak bilgisayar üzerinden Pokemon GO oynamak ve GPS’i alt ederek evde oturduğunuz yerden Pokemon yakalamanız mümkün hale geldi.

20 dakikalık bir ayar süresi gerektiren sistem sizin rahatınızı sağlıyor olsa da bir o kadar da tehlikeli bir yöntem. Çünkü Pokemon GO’da GPS özelliğini devre dışı bırakır şekilde oynamak hile sayılıyor ve geliştiricinin bunu fark etmesi hesabın kapatılacağı anlamına geliyor.

Bu nedenle Pokemon GO’yu evden oturarak oynamak isteyen kullanıcılar hesaplarının kapatılma riskine de onay vermiş oluyorlar. Oyunun bu sistemle oynanmasını sağlayacak videolu anlatım içeriği aşağıda yer alıyor. Dilerseniz bu videodan sistemi kurabilirsiniz.Berkay Eke / Technosfer

 

Evde Pokemon GO Oynama Keyfi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Evde Pokemon GO Oynama Keyfi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Batman Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar dijital platform ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir gl hf ne demek Market Fiyatları Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır