yükleniyor...

ETS2 Renault Clio 4 Modu

Renault Clio aracını artık Euro Truck Simulator 2’de de kullanabileceğiz. Aracın kurulumunu ve indirme linkini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Renault’un minik arabası Clio 4, Euro Truck Simulator 2’ye mod olarak geliyor. 1.28 versiyonunda bile çalışan bu modu tüm çekici galerilerinden satın alabiliyorsunuz.

Clio 4 Modunda Modifikasyon parçaları bulunuyor, 1.6 motorlusunu satın alırsanız orjinal motor sesi ile oynayabiliyoruz ve tüm göstergeleri de çalışıyor.

RENAULT CLİO 4 MODU EURO TRUCK SİMULATOR 2’YE NASIL YÜKLENİR?

İndirdiğimiz dosyanın içerisinde bulunan .csc dosyasını Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Mod klasörünün içerisine koyuyoruz. Daha sonra ise oyuna giriş yaparken, profili düzenle deyip, sağda çıkan modlar kısmını aktif ediyoruz.

 

Euro Truck Simulator 2 Clio Modunu İndir

ETS2 Renault Clio 4 Modu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ETS2 Renault Clio 4 Modu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla