ESET, Şampiyon oldu

Siber güvenlikte küresel öncü olan ESET, teknoloji pazar analisti Canalys’in ‘EMEA için 2018 Liderlik Matrisi’nde ‘Şampiyon’ (Champion) statüsüne ulaştı. ESET, bu statüye ilk defa layık görülüyor.

ESET, Şampiyon oldu

Dünyanın biri olan Amerika merkezli teknoloji pazar çözümleme kuruluşlarından Canalys, Liderlik Matrisi’ni yılda iki kere duyuruyor. Liderlik Matrisi, Canalys’in örneksiz ‘üretici kıyaslaması’ aracından elde edilen meslek ortağı geri bildirimleri, yatırımlar, strateji iyileştirmeleri ve yürütmelerine bağlı şekilde her satıcının kanaldaki ivmesini Canalys analistlerinin bağımsız değerlendirmesiyle birleştiriyor.

En yüksek puanları aldı

ESET, şampiyon (Champion) olarak Canalys Üretici Kıyaslaması’nda en yüksek puanları aldı. İş yapma kolaylığını artırmak için kanal süreçlerindeki devamlı iyileştirmeler, programlara meydana getirilen yatırımlar ve ortaklar vasıtasıyla cironun sürekli artarak çoğalması şeklinde mevzular puanlamada etken oldu. Şampiyonlar ek olarak kanal modellerine gelecekte sürdürülebilir yatırımlar yaptıklarını da göstermeli. ESET, bu sene çalışmada yer alan 12 şampiyon arasındaki dört güvenlik üreticisinden biri pozisyonunda. ESET’in almış olduğu sonuç, bilişim güvenliğinin meslek ortakları için yarattığı fırsatı da vurguluyor.

İş ortaklarına sunduğu fırsatlar nedeniyle ödüllendirildi

Şampiyonluğu değerlendiren ESET Türkiye Dağıtıcı Kanalı ve Saha Grup Müdürü Hakan Ünlü, “İş ortaklarımızla işbirliğine kıymet veriyoruz. Bu armağan, onların da bizimle çalışmaktan memnun olduğunu teyit ediyor. Üst seviye ürünlerimiz ve sağladığımız iş yapma kolaylığı ile hem global düzeyde bununla beraber Türkiye’de iş ortakları ve bayilerimizin ilerleme katetmesine yardımcı vermekten mutluyuz” açıklamasını yapmış oldu.

Canalys Baş Analisti Alastair Edwards ise ”ESET, EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) ortakları tarafından kanala olan bağlılığı ve sağlamış olduğu destekten dolayı ödüllendirildi. Canalys Liderlik Matrisi’nde prestijli ‘şampiyon’ statüsüne ulaşmak, ortaklarının ESET ile çalışmaktan hoşlandığını yansıtıyor” gibi konuştu.

"ESET, Şampiyon oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ESET, Şampiyon oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ESET, Şampiyon oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları