yükleniyor...

Epic Games NBA 2K21 Nasıl Alınır?

Epic Games, son yıllarda oyunculara birçok oyunu ücretsiz olarak dağıtan firmaların başında gelmektedir. Geçtiğimiz aylarda GTA 5’i ücretsiz olarak oyunculara sunmasının ardından birçok kişi tarafından Epic Games sıkça kullanılır bir platform haline geldi. Geçtiğimiz haftalarda yeni bir duyuru ile ücretsiz bir oyun vereceğini belirten Epic Games’in oyunculara ücretsiz olarak dağıtacağı yeni oyun NBA 2K21 oldu. Oyuncuları oldukça heyecanlandıran bu gelişme ile ilgili bu yazımızda Epic Games NBA 2K21 nasıl alınır ile ilgili detaylı bir içerik derledik.Epic Games, arkadaşlarınızla birlikte farklı oyunlar oynayabileceğiniz oyun ve yazılım platformlarından birisidir. Günümüzde birçok oyunu ve yazılımı ücretsiz olarak insanlara sunan Epic Games, bu büyük yatırımlar sayesinde dünyada sayılı online platformların başında gelmektedir. Özellikle GTA 5 ve Rocket League gibi dünyaca ünlü oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games firmasının sunduğu bu oyunlara NBA 2K21’de eklendi. Son yılların en çok oynanan basketbol oyunlarından birisi olan NBA 2K21’i siz de Epic Games Store’dan satın alarak ücretsiz olarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Epic Games NBA 2K21 Nasıl Alınır?

Epic Games Store üzerinden NBA 2K21 oyununu almak için aşağıdaki rehberi takip etmeniz yeterlidir. Ardından siz de oyunu bilgisayarınıza indirerek, arkadaşlarınızla veya farklı insanlarla birlikte bu muhteşem basketbol oyununu oynayabilirsiniz.

  • İlk olarak Epic Games hesabınıza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın.
  • Ardından Epic Games Store ana sayfasına giderek burada ücretsiz olarak verilen NBA 2K21 oyununun üzerine tıklayın.
  • Gerekli sözleşmeleri kabul etmenizin ardından NBA 2K21 oyunu Epic Games hesabınızda bulunan kütüphaneye eklenecektir.
  • Epic Games kütüphanenize giderek NBA 2K21 oyununu indirebilirsiniz.

Günümüzde oyunculara oldukça değer veren Epic Games, NBA 2K21 oyununu ücretsiz olarak vermesiyle birçok kişi tarafından takdir gördü. Siz de bu tarz gelişmeler için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese keyifli oyunlar dileriz.

Epic Games NBA 2K21 Nasıl Alınır? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Epic Games NBA 2K21 Nasıl Alınır? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları