Enterprise Türkiye, Instagram’da Şube Açtı!

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Rent-A-Car, vasıta kiralama sektöründe bir ilki gerçekleştirerek “Instagram Şubesi” açtı.

Enterprise Türkiye, Instagram’da Şube Açtı!

Enterprise Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden Instagram kullanıcılarına hususi ayrıcalıklar sunan Enterprise, bu kapsamda her ay değişik bir aracı rekabetçi fiyatlar ile müşterileriyle bir araya getiriyor. Kasım ayı itibari ile söz mevzusu kampanyalara start sağlayan Enterprise Türkiye, 30 Kasım’a kadar Fiat Egea dizel araçları gündelik 140 TL şeklinde oldukca ekonomik bir fiyatla müşterilerine sunuyor.

Dünyanın en büyük vasıta kiralama firması olarak 1957 yılında ABD’de kurulan, 80’i aşkın ülkede 9.000 ofisi bulunan ve 2014 yılından buyana da Türkiye’de araç kiralama sektöründe etkinlik gösteren Enterprise Rent-A-Car, teknolojik gelişmelere paralel olarak sektörde öncü adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda vasıta kiralama sektöründe bir ilki oluşturan Enterprise, resmi Instagram hesabı üstünden şube açtı. Son devrin en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’daki şubesi aracılığı ile Enterprise Türkiye, her ay söz mevzusu sayfaya özel kampanyalar düzenliyor.

Instagram hesabını takip eden kazanacak!

Kasım ayı itibari ile kampanyalara start sağlayan Enterprise Türkiye’nin Instagram Şubesi, 30 Kasım’a kadar Fiat Egea dizel araçları günlük 140 TL gibi oldukça müsait fiyatla müşterileri ile bir araya getiriyor. “Instagram ofisi” söylemini ve sosyal medya kanalını bu amaçla ilk kullanan vasıta kiralama firması olan Enterprise, önümüzdeki her ay değişik araçları rekabetçi fiyatlar ile müşterileriyle buluşmaya devam edecek. Enterprise’ın Instagram hesabını takip eden kullanıcılar da düzgüsel fiyatlardan daha ucuza vasıta kiralayabilecekler.

"Enterprise Türkiye, Instagram’da Şube Açtı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Enterprise Türkiye, Instagram’da Şube Açtı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Enterprise Türkiye, Instagram’da Şube Açtı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019