yükleniyor...

En Yeni Gelinlik Modelleri

En Yeni Gelinlik ModelleriGelinlik kız çocuklarından genç kızlığa kadar her kadının rüyalarını süsler. Gelinlik, gelini gelin yapan en önemli giysidir. Neredeyse düğünün diğer ayrıntılarından daha çok gelinlik ile ilgilenilir. Çocukluğumda düğünlere sadece gelinlik görmek için giderdim. Yakın bir tarihte evlenecekseniz sizin için gelinlik önerilerimi okumanızı tavsiye ederim.Siz hangi model gelinlik tercih edersiniz?Gelinlik çeşitleri çok fazladır ve genel olarak herkesin tarzı ayrıdır. Ben daha çok sade modelleri severim. Düğünümde de oldukça sade bir gelinlik tercih ettim. Ama kimileri kabarık gelinlikleri severken, kimileri dantelli modelleri giymek ister. Şimdi bazı gelinlik modellerini ayrıntılarıyla anlatalım:

  • Kabarık gelinlik modelleriKabarık gelinlik modeli en çok tercih edilenler arasında yer alır. Bu modelde belden itibaren kabaran, kat kat kumaş belden itibaren etek kısmını oluşturur. Bana kalırsa basenleri en iyi şekilde gizleyen modeldir. Basenleriniz genişse ve düğününüzde rahat etmek istiyorsanız kabarık gelinlik modeli tam size göre. Bence kabarık bir gelinlik almak istiyorsanız gelinliğinizin üst kısmı straplez olmalı. Üst kısımda kabarık olursa görüntü itibariyle hoş olmayacağı kanısındayım.
  • Türbanlı gelinlik modelleriTesettürlü bayanlar düğünlerinde daha çok kapalı gelinlik modellerini tercih ederler. Bu modelde genel olarak gelinlik kapalıdır ve gelinin saç kısmı şık bir şekilde kapatılır. Duvak kalın bir kumaş şeklindedir. Kollar da kapalıdır. Gerçekten çok can alıcı tesettür gelinlik modelleri bulmanız mümkün. Kapalı ancak her yeri taşlı gelinlikler ile çok güzel görünebilirsiniz.
  • Fransız danteline kim hayır der!Benim en çok sevdiğim gelinlikler arasında dantelli gelinlik modelleri bulunuyor. Tamamen dantelle kaplı bir gelinlik gerçekten çok hoş oluyor. Gelinlerin genellikle tercihi Fransız dantelidir. Boydan boya Fransız danteli ile kaplı bir gelinliğe hiçbir gelin adayı hayır diyemez sanırım. Fransız dantelli gelinlikle diğerlerine göre biraz daha pahalı. Danteli modellerde straplez, askılı tek askılı yani istediğiniz tarzda gelinlik bulabilirsiniz. Duvağınız ve çiçeğinizle tamamladığınız dantelli gelinliğinizle eminim herkes size hayran olacaktır.

Pronovias 2015 Gelinlik ModelleriSade gelinliğin modası geçer mi?Sade gelinlik modelleri de son yıllarda oldukça revaçta. Benim favorim dediğim gibi sade ve şık olan gelinlik modelleri. Sade gelinliklerde de bir çok çeşit bulabilirsiniz. Tamamen vücudunuzu saran sade bir gelinlik alabileceğiniz gibi, belinizden ayaklarınıza doğru hafif açılan eteği olan bir gelinlikte seçebilirsiniz. Balık etek tarzı gelinliklerde bu yıl oldukça dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Ben sade gelinlik modasının asla bitmeyeceğini düşünüyorum. Bu modelin her dönem etkisi ve ağırlığı olacaktır.Gelinlik seçiminde nelere dikkat edilmeli?

  • Her şeyden önemlisi bedeninize uygun olan gelinliği seçin.
  • Kafanızda bir model belirlemeye çalışın. Düğününüzden en az 3 ay önce mağazaları dolaşmaya başlayın.
  • Katalogtan ya da manken üzerinden gelinlik seçmeyin. Üzerinize denemeden almayın.
  • Yanınızda size yardımcı olacak ve fikir verecek biri mutlaka olmalı.
  • Provaları asla aksatmayın.

Hangi gelinlik size uygun?Yapınıza göre hangi gelinliğin size uygun olduğuna göz atmaya ne dersiniz.-Narin yapılı: Kabarık gelinlikler size uygun değil. Bu tür bir gelinlik içinde yok olabilirsiniz.-Kemikli: Kabarık gelinlikler size oldukça uygun. Kabarık bir gelinlikle adeta bir balerine benzeyebilirsiniz.-Kilolu: Kabarık gelinlikler basen bölgenizdeki fazlalıkları kapayacaktır. Vücudu tamamen saran gelinliklerden uzak durmalısınız.-Büyük Göğüslü: Üst kısmı tamamen dar ve açık modeller dikkatleri üzerinize çekecektir. Üst bedeni çok dar olmayan ve yüksek kesimli gelinlik ile rahat edebilirsiniz. İnsanların göğüsleriniz yerine yüzünüze bakmasını istiyorsanız gelinliğinizin çok açık ve dar olmamasına dikkat etmelisiniz.Uzun Boylu: Çok şanslısınız. Bir çok gelinlik modeli size uygun. Ancak uzun kollu modelleri tercih etmemenizi öneririm.

En Yeni Gelinlik Modelleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere En Yeni Gelinlik Modelleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları