yükleniyor...

En İyi YouTuber Enes Batur Seçildi!

Pantene Altın Kelebek ödüllerinde bu yıl bir ilk yaşandı. En iyi YouTuber/Instagrammer ödülleri verildi ve ödülü kazanan Enes Batur oldu.

Dün akşam gerçekleşen Cem Davran ve Ayça Ayşin Turen tarafından sunulan Pantene Altın Kelebek ödül töreninde yılın en iyi YouTuber ünvanı Enes Batur’un oldu.

Bu yıl Altın Kelebek ödülleri kapsamında sosyal medya alanında ödül verilmesi ilk kez yaşandı. Ülkemizde milyonlarca genç tarafından sevilen 5.4 milyon abonesi bulunan Enes Batur, bu yıl bir çok rakibini geride bırakarak ödülü kazanmayı başardı.

Danka Biliç, Kafalar, Orkun Işıtmak, Ruhi Çenet gibi ünlü YouTuberların da katıldığı bu yarışmada hem Instagram hem de YouTube sayfaları yarıştı. En iyiYouTuber/Instagrammer ödülü adı verilen bu ödülün ilk sahibi Enes Batur oldu ve ödülünü Şeyma Subaşı’dan aldı.

Enes Batur, kişisel Instagram hesabından akşam yayınladığı bir hikaye ile tüm takipçilerine ve YouTuber arkadaşlarına teşekkür etmeyi de unutmadı.

Biz de kendisini tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

En İyi YouTuber Enes Batur Seçildi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere En İyi YouTuber Enes Batur Seçildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla