yükleniyor...

En iyi Navigasyon Uygulamaları

Mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi 3 navigasyon uygulamasını sizler için listeledik. Listemizde sizler için en hızlı ve en düzgün yol tarifi yapan uygulamalara yer verdik. Detaylar haberimizde.

Son zamanlarda fazlası ile kullanmaya başladığımız navigasyon uygulamaları, bizleri bir yerden istediğimiz bir yerlere götürmek için hazırlanmış uygulamalardır. Temelde bizim konumumuz üzerinden hareket eden bu uygulamalar sizlerinde bildiği gibi pek sağlıklı çalışmayabiliyor. Bu yazımızda sizler için en sağlıklı çalışan en iyi navigasyon uygulamalarını listeledik.

Sizlerde gideceğiniz yerlere farklı yollardan gitmek istediğinizde navigasyonun gösterdiği yoldan dolayı gideceğiniz yere ulaşamıyor musunuz? Bu yazımızdan sonra artık kaybolmamak için en iyi navigasyon uygulamaları hangileri bileceksinizk. Sadece yürüyerek değil araç ile seyahat esnasında da kullanabileceğiniz bu uygulamalara haydi göz atalım:

  • YANDEX NAVİGASYON: Rus arama motoru Yandex’in yeni geliştirdiği navigasyon uygulaması tüm mobil marketlerde yerini almış durumda. Türkçe seslendirilmiş navigasyon ile ister araç, ister yürüyerek tüm her yeri rahatlıkla gezebilirsiniz. Diğer navigasyon uygulamalarına göre bir artısı bulunan Yandex Navigasyon, trafik yoğunluklarını an ve an bizlere gösterebiliyor. Bu arada iki farklı ses seçeneği bulunan uygulama da sesler arası geçiş yapılabiliyor. Geçiş yapmak için, uygulama ayarlarından ses kısmına giriyoruz ve Can ile Ece seçeneklerinden birini seçebiliyoruz.

 

  • GOOGLE HARİTALAR: Tüm Android cihazlarda yüklü olarak gelen Google Haritalar, aradığınız mekanları ve işletmeleri kolaylıkla bulabilmenize olanak sağlıyor. En yakın hastane, pastahane, lokanta gibi yerleri kolaylıkla bulmanıza olanak sağlayan Google, ücretsiz olarak tüm mobil cihaz kullanıcıları için marketlerde haritalar uygulamasını yayımlamış durumda.

 

  • EASYROUTE TRAFİK: Navigasyon uygulamaları arasında en iyilerinden birisi olan EasyRoute Trafik, trafik yoğunluğu ve tüm bölgelerin en ince detaylarına kadar gösterebilen bir uygulama. Uygulamada çıkmaz sokakları dahi görebilirsiniz. Gerçek ve doğru yol tarifleri ile en iyi navigasyonlar arasında bulunan uygulama EasyRoute Navi tarafından hazırlanmış durumda.

Sizlerde kendi kullandığınız Navigasyon uygulamalarını yorum olarak bizlere gönderebilir, yaşadığınız sorunları buradan paylaşarak ikinci hazırlayacağımız navigasyon listesinde sizlerinde katkılarının olmasını sağlayabilirsiniz.

En iyi Navigasyon Uygulamaları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere En iyi Navigasyon Uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla