En iyi kablolamaya sahip Bilgisayar Kasası: Cosmos C700M

Bilgisayar Kasa teknolojisine iyi hakim olan Cooler Master, yeni geliştirdiği Cosmos C700M serisi ile kablolama teknolojisini daha da iyi hale getirmişler.

En iyi kablolamaya sahip Bilgisayar Kasası: Cosmos C700M

Cooler Master’ın Cosmos serisinin yeni üyesi C700M modeli duyuruldu. En iyi kasa teknolojisine sahip olan Cooler Master, yeni teknoloji, tasarım öğeleri ve özellikleri ile yeni üyesi C700M’nin PSU ve kablo kapaklarının işlevleri genişletilerek daha iyi hale getirilmiş. C700M neredeyse tüm parçalarıyla modüler yapıya sahip. Cooler Master C700M’yi teni tanıttığı için  ülkemizde şuanda satışı yok, fakat yapılan açıklamaya göre çok yakında ülkemizde de satışa başlayacak.

Cooler Master Cosmos C700M’nin resimleri

GELİŞTİRİLMİŞ KABLOLAMA YÖNTEMİ

Cosmos C700M için geliştirilmiş kablo yönetim teknolojisi, sunucu raflarında kullanılan kablo yönetimlerinden esinlenerek gerçekleştirilmiş. Üç kablo klipsi ile kabloların kanallara döşenmesi kolaylaştırılmış ve bir döner bağlantı şeridi ile sabitlendirilmiş.

COOLER MASTER COSMOS C700M ÖZELLİKLERİ

* Çok Yönlü Düzen – Benzersiz çerçeve tasarımı tamamen özelleştirilebilir bir düzeni destekler. Anakart tepsisi ayrıca kasanın dışında montej yapılması için çıkartılabilir.

* Yükseltici Kablo ve Grafik Kartı Montajı – Grafik kartı, PSU orta plakasına veya M.Port’a dikey veya yatay olarak monte edilebilir. Dirsek ayrıca 0-90 derece arasında döndürülebilir. Ayrıca, grafik kartınızı bağlayabilmeniz için için 400mm uzunluğunda bir yükseltici kablo dahildir.

* ARGB Aydınlatma – Üst panelden ön panele kadar devam eden ve alt çubuklara karşı yansıyan 2 paralel şerit adreslenebilir RGB aydınlatma bulunur.

* Kapsamlı Kablo Yönetim Sistemi – Dahili olan 3 kapak SSD monte etme kabiliyetine sahip ve aynı zamanda kablo yönetimi yapma olanağına izin verir.

* Çok Yönlü Sıvı Soğutma Desteği – Sıvı soğutma bileşenleriniz, üst, ön veya alt kısma monte edilebilir. Birlikte verilen braketlerin her birine fanları ve radyatörleri monte edebilirsiniz. 420mm uzunluğa kadar destek sunar.

* Alüminyum Paneller ve Kulplar – Fırçalanmış alüminyum üst paneli ve ön paneli kapsar. Kasayı taşımak için dökme alüminyum kullanılan kulplar bulunur. Bu kulplar aynı zamanda kasanın alt kısmında kasayı taşıma görevi içinde bulunur.

* Kavisli Temperli Cam Yan Panel – İki kıvrımlı kenarı bulunan panoramik temperli cam yan panel, sistem yapınızı en iyi şekilde gösterme olanağı sunar.

* Zengin Bağlantı Seçenekleri – Geliştirilmiş I/O panel, 4 kutuplu kulaklık jakı, standar 3 kutuplu mikrofon jakı, USB 3.1 (Gen 2) Type-C bağlantısı, dört USN 3.0 bağlantısı ile gelir. Aynı zamanda fan hız ve adreslenebilir RGB kontrol düğmeleri bulunur.

"En iyi kablolamaya sahip Bilgisayar Kasası: Cosmos C700M konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere En iyi kablolamaya sahip Bilgisayar Kasası: Cosmos C700M ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En iyi kablolamaya sahip Bilgisayar Kasası: Cosmos C700M ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019