Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
En İyi Bit İlacı

En İyi Bit İlacı

ABONE OL
23 Kasım 2022, 17:24:45

Bit, insanın bulunduğu her ortamda yaşayabilen, tehlikeli ve bulaşıcı bir parazittir. Her ne kadar ölüm riski taşımasa da ciddi cilt rahatsızlıklarına ve kan hastalıklarına uzanan geniş bir etki alanına sahiptir. Bitlenmek elbette modern zamanlarda büyük bir problem değildir, zira günümüzde çevremiz ağır kimyasallarla donatılmıştır ve organizmaların çoğu yok olmuş durumdadır. Tabii bu iyi midir, kötü müdür tartışması bir yana dursun, en azından bitlerin auramızdan silinmiş olması bir avantaj olarak kabul edilebilmektedir. Yalnız her şeye rağmen günümüzde de bitlenmek mümkündür ve bu durumda en etkili bit ilacı arayışımız başlayacaktır.Piyasada paranit bit ilacı ve permetrin bit ilacı başta gelmek üzere çok sayıda bit ilacı vardır. Kuşkusuz, bit nasıl temizlenir dendiğinde en etkili bit tedavisi yöntemi bit ilaçlarıdır. Tabii bunun yanında bit tokası ve benzeri, bit tedavisi için kullanılan ürünler de bulunmaktadır.Elbette modern kimya sanayi insanı tüm canlıların üzerine çıkarmış durumdadır ve çok etkili bit ilaçları kullanarak saatler içerisinde bit tedavisi sağlamamız mümkün olabilmektedir. Ancak, elbette bu ilaçların da kullanımları bazı koşullarla sınırlıdır ve muhakkak kalitelisi ve kalitesizi bulunmaktadır. Biz bu yazımızda en etkili bit ilacı olarak addedilen iki ürün olan paranit bit ilacı ve permetrin bit ilacı ürünlerini inceleyeceğiz.

İyi Bit İlacı

Bir kimyasalın, “iyi” sıfatı kazanması için birkaç parametreye uygun olması gereklidir. Örneğin, ilaç hem parazit üzerinde etkili olmalı, hem de insan sağlığına zarar vermemelidir. Ancak bu biçimde ilacın etkin ve faydalı bir ilaç olduğundan söz edilebilmesi mümkün olacaktır. Zira örneğin bit benzinle de kolayca temizlenebilir. Ancak petrol ürünleri insan vücuduna ciddi zararlar vereceğinden faydalı bir tedavi olarak kabul edilmez. İşte paranit bit ilacı ve permetrin bit ilacı bu ortak noktada birleşebilen etkili ürünlerin başında gelmektedir.

Paranit bit ilacı

Paranit, Omega Pharma ilaç firması tarafından üretilmekte olan, Şampuan, losyon ve sprey biçimide ticari ambalajları olan bit tedavisi ürünüdür. Bit ilaçları içerisinde en küçük yaş gruplarının dahi kullanabileceği niteliklere sahip olmasının yanında oldukça etkili bir üründür. Paranit ürünlerinin en önemli özelliği içeriğinde kimyasallar olmayışıdır. Organik bileşime sahip bu ürün, hemen herkes tarafından güvenle kullanılabilmektedir. Bit tedavisi için tercih edilebilecek en natürel ürünlerden birisidir.

Permetrin bit ilacı

Permetrin, madde olarak zirai mücadelede kullanılan bir etken maddedir. Losyon biçiminde kullanılan ticari ürün ise, uyuz ve parazit tedavisinde kullanılmaktadır. Son derece etkili bir üründür ve ani etkileri vardır. Kwellada Bit şampuanı ismi altında eşleniği bulunmakta olup, bitkisel değil, medikal formüllü farmokolojik bir üründür.  Hamile ve çocuklarda kullanımı ile ilgili sınırlamaları bulunmaktadır. Buna karşılık piyasa fiyatı itibariyle en uygun ürün olduğunu söylemek yanlış olmaz. Dikkatli kullanılmalı gözle temasından kaçınılmalıdır.

Bit ilacı fiyatı

Görüldüğü gibi en etkili bit ilacı ürünlerinden olan paranit bit ilacı ve permetrin bit ilacı piyasa hakimiyetine sahiptir ve bit nasıl temizlenir sorusuna verilen ilk cevaplar arasında yer alır. Piyasada bit tedavisi için kullanılan bit tokası ve benzeri ürünleri saymazsak en etkili ürünler bunlardır.  Bit tedavisi için kullanılan bit ilaçları fiyatları ise şu şekildedir.Paranit 100ml Sprey: 29TLParanit 200ml Losyon: 30TLParanit 200ml Şampuan: 60TLKwellada Şampuan 60ml: 6TLMetrin Tıbbi Şampuan 60ml: 14TLElbette piyasada çok sayıda farklı ürün ve ticari ambalaj bulunmaktadır. Biz yazımıza bu ürünleri baz aldığımız için bu fiyatlara yer veriyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments