Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Emrah’ın sevgi dolu karesini paylaştığı çocuklarıyla takipçilerinden yorum yağdı!

Oğlu Tayfun Erdoğan’ın nikahına katılmamasıyla gündeme gelen şarkıcı Emrah, çocuklarıyla dolu dolu bir anıyı takipçileriyle paylaştı. Sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafta, sevimli çocuklarıyla birlikte samimi bir şekilde poz veren Emrah, takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Ünlü şarkıcının çocuklarıyla olan yakın ilişkisi, takipçileri tarafından takdirle karşılandı ve birçok kişi tarafından “Güzel bir baba-oğul ilişkisi”, “Sevgi dolu bir aile” gibi yorumlar yapıldı. Emrah’ın sevgi dolu karesi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve birçok kişi tarafından paylaşıldı.

Son zamanlarda ailesiyle olan ilişkisiyle gündemde olan Emrah’ın bu samimi paylaşımı, takipçilerinin gözlerini yaşarttı. Oğlu Tayfun Erdoğan’ın nikahına katılmamasıyla ilgili daha önce yapılan eleştirilere bir cevap niteliği taşıyan bu fotoğraf, Emrah’ın ailesine olan sevgisini gözler önüne serdi.

Emrah’ın çocuklarıyla olan bağlılığı ve sevgisi, birçok kişi tarafından örnek alındı ve takdir edildi. Şarkıcının paylaşımına gelen yorumlar arasında “Baba olmak böyle bir şey”, “Ailenizle ne kadar mutlu görünüyorsunuz” gibi ifadeler yer aldı.

Emrah’ın sevgi dolu karesi, takipçilerinin yüreklerine dokundu ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. Şarkıcının bu paylaşımıyla birlikte, ailesine olan sevgisi bir kez daha kanıtlandı ve takipçileri tarafından takdirle karşılandı.

Emrah’ın sevgi dolu karesini paylaştığı çocuklarıyla takipçilerinden yorum yağdı! Oğlu Tayfun Erdoğan’ın nikahına katılmamasıyla gündeme gelen şarkıcı Emrah, çocuklarıyla dolu dolu bir anıyı takipçileriyle paylaştı. Sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafta, sevimli çocuklarıyla birlikte samimi bir şekilde poz veren Emrah, takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Ünlü şarkıcının çocuklarıyla olan yakın ilişkisi, takipçileri tarafından takdirle karşılandı ve birçok kişi tarafından “Güzel bir baba-oğul ilişkisi”, “Sevgi dolu bir aile” gibi yorumlar yapıldı. Emrah’ın sevgi dolu karesi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve birçok kişi tarafından paylaşıldı. Son zamanlarda ailesiyle olan ilişkisiyle gündemde olan Emrah’ın bu samimi paylaşımı, takipçilerinin gözlerini yaşarttı. Oğlu Tayfun Erdoğan’ın nikahına katılmamasıyla ilgili daha önce yapılan eleştirilere bir cevap niteliği taşıyan bu fotoğraf, Emrah’ın ailesine olan sevgisini gözler önüne serdi. Emrah’ın çocuklarıyla olan bağlılığı ve sevgisi, birçok kişi tarafından örnek alındı ve takdir edildi. Şarkıcının paylaşımına gelen yorumlar arasında “Baba olmak böyle bir şey”, “Ailenizle ne kadar mutlu görünüyorsunuz” gibi ifadeler yer aldı. Emrah’ın sevgi dolu karesi, takipçilerinin yüreklerine dokundu ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. Şarkıcının bu paylaşımıyla birlikte, ailesine olan sevgisi bir kez daha kanıtlandı ve takipçileri tarafından takdirle karşılandı.

ABONE OL
21 Ağustos 2023, 17:55:12

Emrah’ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan, uzun süredir birlikte olduğu Eda İrap ile evlendi. Çiftin nikah şahidi ise Yeşilçam’ın usta ismi Nuri Alço oldu. Şarkıcı Emrah’ın oğlunun düğün törenine gitmemesi ve konuyla ilgili sosyal medya paylaşımı yapmaması dikkat çekti. Emrah ve eski eşi Sibel Kirer, 2014 yılında evlenmiş ve iki çocuklarıyla mutlu bir aile kurmuşlardı. Ancak çift, çocuklarını gözlerden uzak tutmayı tercih etti. Emrah son olarak çocuklarıyla sevgi dolu bir kareyi paylaşarak, onlara olan sevgisini gösterdi. Tepkiler üzerine Emrah, daha önce oğlunun nikahına katılmaması nedeniyle eleştirildi. İşte detaylar…

Kaynak (Foto – Haber): https://www.sabah.com.tr/galeri/magazin/sarkici-emrah-cocuklariyla-sevgi-dolu-karesini-paylasti-olanlar-oldu-takipcilerinden-yorum-yagdi-oglu-tayfun-erdoganin-nikahina-gitmemisti
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments