Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Elmalı-Akçay grup yolunda sathi asfalt çalışması başladı

Elmalı-Akçay grup yolunda sathi asfalt çalışması başladı

ABONE OL
07 Ağustos 2023, 18:58:42

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Elmalı Armutlu-Akçay mahalleleri arasında yapılan grup yolunun alt yapı çalışmalarını inceledi. Yolda yapılan çalışmalardan memnuniyet duyan vatandaşlar, yolun sathi asfalt ile kaplandığını belirttiler.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir, Armutlu mahallesi ile Akçay mahallesi arasındaki grup yolunun alt yapı çalışmalarının ardından 3,5 kilometrelik yolun sathi kaplamasının yapıldığını açıkladı. Akdemir ayrıca, Elmalı Belediyesi ile birlikte onarım isteyen yolu yenileyerek bölge halkına konforlu bir ulaşım sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Akdemir, bu çalışmanın vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ise Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla bir mahallelerinin ulaşım sorununun çözüldüğünü ifade etti. 3500 metrelik yolun asfaltla buluşturulduğunu belirten Öztürk, yolun kötü bir durumda olduğunu ve yoğun kullanıldığı için çalışmanın gerektiğini ifade etti. Öztürk, vatandaşlara hayırlı olmasını dileyerek Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkürlerini iletti.

Armutlu Mahalle Muhtarı İlyas Erçin ise Armutlu ile Akçay arasındaki yolun yoğun kullanılan bir güzergah olduğunu belirterek, yolun önceden bakım ve onarımının yapıldığını ancak yeterli olmadığını söyledi. Muhtarlar toplantısında Başkan Böcek’e yolumuzun durumunu aktardıklarını ve hemen çalışmaların başladığını belirten Erçin, Kırsal Hizmetler ekiplerinin yolun alt yapısını sağlamlaştırarak sathi kaplama asfalt döktüğünü dile getirdi. Erçin, Başkan Böcek’in hassasiyeti için teşekkürlerini iletti.

Armutlu Mahallesi sakinlerinden Nadir Sarı ise yolun önceden kötü durumda olduğunu ve ulaşımın adeta işkenceye döndüğünü ifade etti. Sarı, Muhittin Başkan ve Elmalı Belediyesi’nin çalışmaları sayesinde yolun daha konforlu hale geldiğini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.ajansmanisa.com/haber-2229768-elmali-akcay-grup-yolunda-sathi-asfalt-calismasi-basladi
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

  Maribor cephesi, Fenerbahçe'ye büyük övgü yağdırıyor: Muhteşem performanslarıyla takdir topluyorlar!Maribor cephesinden Fenerbahçe için övgü dolu sözler geliyor. Fenerbahçe'nin gösterdiği muhteşem performans ve kazandığı başarılar, Maribor taraftarları tarafından takdirle karşılanıyor. Fenerbahçe'nin özgün oyun tarzı ve hücum gücü, rakipler üzerinde büyük bir etki yaratıyor.Fenerbahçe'nin son maçlarda gösterdiği istikrarlı performans, Maribor cephesinde hayranlık uyandırıyor. Özellikle hücum hattında etkili oyuncuları ve etkileyici oyun tarzıyla rakip defansları zorlayan Fenerbahçe, Maribor taraftarlarının gözünde gerçek bir güç olarak yer alıyor.Fenerbahçe'nin başarılarına olan hayranlığını dile getiren Maribor taraftarları, takımın özgün oyun tarzını ve oyuncuların sahadaki mücadelesini övgüyle anlatıyor. Fenerbahçe'nin hırslı ve kazanma arzusuyla sahada mücadele etmesi, Maribor taraftarlarının takdirini kazanıyor.Maribor cephesinde, Fenerbahçe'nin Avrupa arenasında sergilediği performansı öven yazılar ve yorumlar da dikkat çekiyor. Fenerbahçe'nin Avrupa'da elde ettiği başarılar, Mariborlu futbolseverleri etkileyerek büyük bir hayranlık uyandırıyor. Fenerbahçe'nin Avrupa'da gösterdiği performans, Mariborlu taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratıyor.Maribor cephesinden gelen bu övgüler, Fenerbahçe'nin uluslararası alanda ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir. Fenerbahçe'nin oyun tarzı, hücum gücü ve hırslı mücadelesi, Maribor taraftarlarının takdirini kazanarak büyük bir etki yaratmıştır. Bu övgüler, Fenerbahçe'nin Türk futbolunu uluslararası platformlarda başarıyla temsil ettiğinin bir göstergesidir.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments