yükleniyor...

Elektrikli araç teknolojileri sergilenecek

Elektrikli araç teknolojileri fuarı, geleceğe yönelik daha sürdürülebilir bir ulaşım seçeneği sunmak için düzenleniyor. Bu fuar, elektrikli araç tasarımcıları, üreticileri ve tedarikçilerini bir araya getirerek, çevre dostu ve verimli otomobillerin tanıtımını yapacak. Yenilikçi batarya teknolojileri, şarj istasyonları, sürüş teknolojileri ve diğer elektrikli araç bileşenleri gibi birçok konu ele alınacak. Bu fuarda, elektrikli araçlara ilişkin son teknolojik gelişmeleri keşfedebilir, sürdürülebilir bir geleceğe doğru adım atmaya yardımcı olacak yenilikçi teknolojilere erişebilirsiniz.

Elektrikli Araç Satışları Rekor Kırıyor

Geçen yıl dünya genelinde elektrikli araç satışları, 2021’e göre yüzde 55 artış göstererek 10 milyonu aştı. Elektrikli araçların toplam araç satışları içindeki payı ise yüzde 14’e yükseldi.

Türkiye’de de Elektrikli Araçlar Popülerleşiyor

Türkiye’de elektrikli otomobil satışları 2023’ün ilk üç ayında geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 335 artış göstererek 4 bin 670’e yükseldi. Elektrikli araçlar, pazardaki payını yüzde 3’e yaklaştırdı. Bu yükselişle birlikte, Türkiye’de ve dünyada elektrikli araçlara olan talep sürekli olarak artıyor.

Bursa’da Go Green Türkiye 2023

Bursa, Kuzeybatı Anadolu’nun en kalabalık şehirlerinden biri olmasının yanı sıra, elektrikli araç sektöründe de önemli bir yer alıyor. Tarsus Fuarcılık ve No On Fuarcılık tarafından 16-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan Go Green Türkiye 2023, elektrikli araçlar, şarj teknolojileri, ekipman ve donanımları gibi konuları ele alacak. Fuar, 120 markanın katılımıyla Tüyap Bursa’da gerçekleştirilecek.

Neden Elektrikli Araçlar?

Elektrikli araçlar, yüksek yakıt maliyetini ortadan kaldırarak ulaşım giderlerini minimuma indiriyor. Aynı zamanda benzin ve motorin kullanan araçlara nazaran çok daha az servis bakımı gerektiriyorlar. Her geçen gün daha fazla bireysel ve ticari müşteri, elektrikli araçlara yöneliyor.

Gelecekte Elektrikli Araç Sayısı

Geleceğe dönük sektör projeksiyonları, 2030 yılına kadar dünyadaki elektrikli araç sayısının 170 milyona ulaşmasını öngörüyor. Elektrikli otomobil satışlarındaki istikrarlı artış, yedek parçadan yazılıma, çip teknolojilerinden şarj istasyonlarına kadar pek çok yatırımı da beraberinde getiriyor.

Go Green Türkiye 2023’teki Yenilikler

Go Green Türkiye 2023’te, elektrikli araç modelleri, şarj donanım ve yazılımları, şarj istasyonları, akıllı ve hızlı şarj çözümleri, pil ve pil teknolojisi yönetim sistemleri, akıllı şebeke çözümleri, sertifikasyon, test ve ölçüm hizmetleri ile satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri gibi pek çok yenilik sergilenecek.

Bu heyecan verici fuar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.gogreenturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Elektrikli araç teknolojileri sergilenecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Elektrikli araç teknolojileri sergilenecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Adana Nöbetçi Eczaneler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü sosyal medya faydaları instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir marla makaron filtre fiyatları nick oluşturucu 2006 kaç yaşında demon slayer izle 52 hafta kaç ay